Impérium-Alfa

Impérium-Alfa je gigantická kontrolní centrála, ve které se sbíhají všechny nitky Solárního impéria. Komplex budov je prakticky městem ve městě ale i pod Terranií. V nadzemní části budovy se vyřizují každodenní problémy, ale větší část zařízení leží podzemí.

Impérium-Alfa je soběstačné, má vlastní elektrárny a vysílací zařízení, jakož i zařízení k výrobě surovin a jídla. V Impérium-Alfa se nacházejí nejmodernější kliniky a všechno, co tamní obyvatelé a pracovníci potřebují ke svému životu. Těmito opatřeními a vynikajícím bezpečnostním zařízením a defenzivními systémy je zajištěna plná operabilnost Solární vlády i ve stavu nouze.

Během krize s Rojem se lidé z Impérium-Alfa snaží alespoň minimálně zásobovat ohlupené lidi. Během této doby se ale zas a znovu imunní zločinci, jako např. Masko Batala, pokoušejí proniknout do Impérium-Alfa, aby na sebe strhli moc.

Během Larské invaze je Impérium-Alfa dočasně používáno invazory.

Po založení Kosmické hanzy je Impérium-Alfa přejmenováno na HQ-Hanzy. Po zničení HQ-Hanzy Kosmickou továrnou WAVE vznikne na jejím místě Rezidenční park.

Aktuální data:
2.8.2021
1566 před NGL
1. Ansoor 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459428.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!