Mezihvězdný obchodní veletrh

Mezihvězdný obchodní veletrh je výstavou, které se účastní mnoho firem a organizací. Slouží k navázání a prohloubení mezihvězdných obchodních styků.

V početných veletržních stáncích, které patří jednotlivým účastníkům, probíhají předem dohodnuté, ale i náhodně uzavírané obchody. Není známo, po jak dlouhé době se veleth opakuje.

Historie

V roce 2166 mezihvězdný obchodní veletrh pořádala Terra a konal se v prostorách Impérium-Alfa, místě hlídaném jak Galaktickou kontrarozvědkou, tak členy Sboru mutantů.

Jako představitel Spojeného impéria se veletrhu účastnil i Perry Rhodan. Během rozhovoru s ferronským velvyslance pro hospodářské záležitosti byl na Perryho Rhodana androidem Klamačem proveden atentát, jehož první obětí se ale stal sám Karral.

Následně zakročí GalAb, vojáci Solární flotily a mutanti, aby se postarali o ochranu Velkého administrátora. Začne prudká přestřelka, která veletrh promění v bojiště.

Přeživší návštěvníci a účastníci veletrhu a jsou v průběhu boje evakuováni do bezpečí.

Známí účastníci veletrhu

V tomto článku je použit překlad textu z článku »Interstellare_Handelsmesse« na německé Perrypedii (perrypedia.proc.org)
Aktuální data:
3.8.2021
1566 před NGL
1. Ansoor 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459429.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!