Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Cykly Perry Rhodana > Cyklus 44
hledat
Díly:32003299 (100 dílů)
Čas děje: ? - ?
Autoři:

Aktuální příběhová linie série PERRY RHODAN zahrnuje svazky 3100 až 3199 a nese název „Chaotarchové“. V současné době autoři stále intenzivně pracují na závěrečných románech a zároveň probíhají přípravné práce na dalších velkých sci-fi dobrodružstvích.

Série rozběhne nový cyklus krátce před Vánocemi: 16. prosince 2022 se začne prodávat svazek s číslem 3200, jímž odstartuje cyklus „Fragmenty“. Mezi svazky 3199 a 3200 dojde jen k malému časovému skoku.

Také tento cyklus vychází z exposé Wima Vandemaana a Christiana Montillona a zahrnuje sto sešitů. Jedná se o samostatný příběh, ale některá témata a postavy se přenášejí z předchozího cyklu.

Zatímco děj momentálně probíhajícího cyklu se odehrává především v Mléčné dráze a jejím bezprostředním kosmickém okolí, nyní se vydáme dál do vesmíru,“ slibuje Klaus N. Frick, editor série. „V nadcházejících románech se pravidelní čtenáři opět setkají s některými známými místy, ale také s oblastmi kosmu, do nichž se Perry Rhodan a jeho společníci vydávají poprvé.“

Část děje bude stále popisovat dění v Mléčné dráze, kde se toho hodně změnilo, ale v popředí zájmu budou zejména vzdálenější lokace. Více informací o ději a autorech přineseme v blízké budoucnosti.


Seznam dílů

čísloautorněmecký názevčeský název