Si Kitu

Si Kitu je podle vlastního výroku strážkyní druhého zákona termodynamiky, podle něhož entropie čili stupeň neuspořádanosti uzavřeného fyzikálního systému nemůže s během času klesat. Proto si sama říká Matka entropie.

Tato bytost žije částečně v dimenzi s rozměrem 10-35 metrů a časovým intervalem kratším než 10-43 sekundy.

Si Kitu se jen zřídka kdy zjevuje lidem. Zasahuje jen tehdy, když někdo provádí takové zákroky do její sféry vlivu, které se jí nelíbí. Pro výše stojící bytosti existuje možnost tuto entitu přivolat. Mezi lidmi na sebe bere podobu hezké, i když poněkud nedbale působící mladé ženy.

Matka entropie stojí na stejném vývojovém stupni jako kosmokraté resp. chaotarchové, nenáleží však k žádné z těchto skupin a sleduje své vlastní zájmy. Pomáhá jednou jedné, jednou druhé straně, proto nosí málo lichotivou přezdívku Kahaba, děvka.

Si Kitu se prvně ukáže ve chvíli, kdy Perry Rhodan u Hory stvoření provádí přesné seřízení TRIICLE - 9. Podruhé zasáhne, když jsou Atlan a Eirene polapeni uvnitř DORIFERU. Při třetímu zjevení pomůže CIMARRONu při přechodu do Tarkanu. Naposledy na ní lidé narazili v Tarkanu, během boje Tarkanského svazu proti Afu-Metemovi.

Aktuální data:
1.12.2021
1566 před NGL
31. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459549.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!