Immentri Luz

Informace o postavě:
Výška:1,80 m
Národ:byl vyroben Sféry
Popis:jeho vzhled odpovídá podobě Lemura
Titul:Aktivační strážce
Immentri Luz
Immentri Luz
© VPM kg.

Immentri Luz je jeden ze dvou Sféry vytvořených Aktivačních strážců. Disponuje androidním tělem, avšak není zcela jisté, zda je skutečně ryzí android.

Fyzický vzhled

Luz měří 1,80 metru a nehledě na barvu pleti odpovídá ideálnímu obrazu Raphanů, respektive Lemurů. Jeho kůže je sametově hnědá. Androidovy dlouhé vlasy jsou tmavohnědé až černé, oči má tmavě hnědé.

Schopnosti

Aktivační strážce je schopen vycítit hyperkrystaly a dovede vizuálně pozorovat hyperfyzikální děje v nich. Má sugestivní schopnosti a velice citlivě reaguje na strukturální otřesy. Jeho umělé tělo přečká i nejtěžší traumata a regeneruje si chybějící části.

Charakter

Luz má neomylný smysl pro dobro.

Dějiny

Asi 50 000 let před Kristem byl Immentri Luz vytvořen Sférkou Erilyn Shirde. Byl poté nasazen jako aktivační strážce v systému Nagigal. Když soustavu ovládla vnitrolemurská válka, zapečetil sluneční transmiter spektrální technikou, takže byli Raphani izolováni v Nagigalském systému.

Později byl soupeřícími Lemury přinucen k útěku. Uchýlil se do své záchranné kapsle, v níž pobýval až do prosince roku 1345 NGL, kdy ho ze stáze vzbudily strukturální otřesy, provázející materializaci eskadry KombiTrans.

Teprve při transportu planety Kharmuu do soustavy Nagigal získá zpět část vzpomínek a naváže pak kontakt s Atlanem. Luz aktivuje spektrální techniku v justační stanici a uvolní tím cestu k transmiteru Gulver–Duo. Požádá poté Atlana, aby směl doprovázet jeho eskadru, s čímž Arkonidan souhlasí.

Na Novo–Lemuru objeví Immentri Luz stopy aktivity soukmenovce. Zruší manipulace, které tento jeho „bratr“ – Ama Zurn – provedl na nastavení transmiteru a dozví se od něho o snaze zachránit hroutící se Mesoportskou síť. Oba Aktivační strážci se dne 31. ledna 1346 NGL zúčastní dalšího skoku eskadry KombiTrans, vedoucího do slunečního transmiteru Jiapho–Duo. Na Trixalu narazí Immentri Luz, který hledá možnost, jak odvrátit útoky spektrálních amaranthů, na transmiter k planetě Vitogh'Farien. Na tomto obytném světě Sférů pronikne Luz do Spektrální věže. Zde nalezne mrtvoly Moriana Kinnairda a Erilyn Shirde. Z mnexionových čelenek, získaných od mrtvých, získá vzpomínky posledních Sférů.

INSTANCE uzná androida jako nového transferového mistra a umožní mu použití iniciačního pole a tím neutralizaci Ani–Sférzonů, kteří ohrožovali Atlanovu eskadru. Luz velice utrpí vědomím, že už neexistují žádní Sférové. Když dostane příležitost zlikvidovat všechny Ani–Sférzony, jen s námahou se ovládne. Galaktici pokračují dne 7. února dále do Hangaye, avšak android je už nedoprovází. Zůstane ve Spektrálních ostrovních státech, kde bude léčit rány, zasazené Ani–Sférzony. Chce se také pokusit nalézt tajemné Anakony.

Aktuální data:
19.10.2021
1566 před NGL
31. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459506.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!