Anakoni

Další informace o národu:
Domovská galaxie:Mléčná dráha ?
Domovská planeta:?

Anakoni jsou technicky vysoce vyvinutý druh, jehož genotyp byl objeven v genofondu různých národů.

poznámka: V komentáři PR 2394 se spekuluje o vztahu mezi jmény Anakoni a Akonani.

Vzhled

O vzhledu Anakonů není nic známo. Skutečnost, že jejich geny nesou humanoidní bytosti, sice naznačuje závěr, že také Anakoni jsou podobní lidem, ale nejsou pro to konkrétní důkazy. Této teorii navíc odporuje skutečnost, že u nositelů aktivních anakonských genů může po určité době docházet k výrazným vzhledovým změnám. Sférka Erilyn Shirde skrývala domněnku, že Anakoni nemají žádný pevně daný tvar těla.

Dějiny

Podle záznamů ve sférském městě Gorkwaiš žili kdysi předci Anakonů po neznámý časový úsek v Mléčné dráze, které se tehdy říkalo Ammandul a již tehdy tvořila součást mocenské oblasti superinteligence ID.

poznámka: V komentáři PR 2395 byla zmiňována možnost, že prapředci Anakonů pocházejí z Motanů.

Anakoni vystupovali jako „genetičtí dárci“, dodávali svůj genom do genofondu humanoidních národů. Přidáním anakonských genů byli „požehnáni“ také Sférové. Anakoni to považovali za velkorysý dar a skutečně – Sférové poté prožili ohromující rozvoj své civilizace i sebe samých. Přesná datace událostí je nemožná, odehrály se ale dlouho před startem Spektrálních ostrovních států, jenž nastal kolem roku 171 000 před Kristem. Anakoni se později stáhli ze scény a už o nich nikdo neslyšel.

Sférové objevili neaktivní geny anakonského původu také u Lemurů. Není přitom jisté, kdy Anakoni zasáhli do vývoje praotců lemurského národa.

Zdroje

PR 2394, PR 2395, komentáře dílů PR 2394, PR 2395

V tomto článku je použit překlad textu z článku »Anakonen« na německé Perrypedii (perrypedia.proc.org)
Aktuální data:
24.6.2021
1566 před NGL
4. Tedar 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459389.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!