Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Slovník > Postavy (důležité) > Thyron, Jennifer
hledat

Thyron, Jennifer

(přesměrováno z: Jennifer Thyron)
Informace o postavě:
Datum narození:3558
Místo narození:Gäa
Úmrtí:1146 NGL
Výška:1.70 m
Národ:Pozemšťané
Popis:štíhlá, trénovaná, hnědé vlasy
Tituly:Manželka Ronalda Tekenera
Výskyt postavy v seriálu:
Poprvé v sérii Perry Rhodan: 795: Síť smrti
Zatím naposledy v sérii Perry Rhodan: 1478: Planeta povalečů
Seznam dílů s výskytem postavy v této sérii
graf výskytu postavy v seriálu

Jennifer Thyron se dá charakterizovat jako vyrovnaná, skromná žena, která své výjimečné činy nedává najevo, ale zakrývá je, a často se červená, když se její činy vychvalují.

Narodila se na Gäa v roce 3558. V roce 3583 získá jeden aktivátor buněk a její biologické stáří zůstane zachováno na 25 letech. Je vysoká 1.70 metru, štíhlá a trénovaná. Hnědé vlasy, které jí spadají až na ramena, má hladké. Z určitého úhlu se narudle třpytí.

K její výrazné schopnosti vcítit se do duše jiných bytostí patří ještě schopnost rychle a důsledně reagovat na nebezpečí, ale přesto při něm neztrácet humor. Jejím koníčkem je kreslení. Stala se specialistkou na psychologii cizích ras a na techniku přežití.

V roce 1 NGL si Jennifer Thyron vezme rovněž nesmrtelného Ronalda Tekenera. V roce 426 NGL se stane Mluvčí Hanzy. Jako následek DORIFEROVA šoku je vržena společně s Tekenerem, Roiem Dantonem a Demeter do velmi vzdálené galaxie. Poté co jí je v roce 1144 NGL ukraden Nakkeny buněčný aktivátor, zemře roku 1146 NGL na planetě Lokvorth.