Benjameen da Jacinta

Informace o postavě:
Datum narození:2. únor 1271 NGL
Místo narození:Arkon I
Národ:Arkonidané
Popis:dlouhé bílé vlasy, zářící rudé oči
Tituly:"Arkonský Snolezec"
Benjameen da Jacinta
Benjameen da Jacinta
© VPM kg.

Benjameen da Jacinta je vysoký 1.82 metru a působí atleticky. Albínsky červené oči a jako sníh bílé, dlouhé vlasy, které má v týlu většinou sepnuté, prozrazují, že je Arkonidan. Je pozoruhodně podobný Atlanovi.

Benjameen da Jacinta se narodil v roce 1272 NGL v Khoukarestu na Arkonu I.

Má schopnost Zerosnílka (nebo taky Snolezce) – může ve snu vstoupit do myšlenek jiných bytostí. Zpočátku tento talent ale neumí ovládat.

Když je mu sedm let, jsou jeho rodiče zatčeni jako členové IPRASA, obžalováni a o tři roky později popraveni, zatímco Benjameen byl dán pěstounům.

Když se v roce 1289 NGL dostane soustava Arkon pod vliv Filozofa Dreura, najde Benjameen da Jacinta ve snu Dreurovo stanoviště v poušti Khoukar a pomůže Alaskovi Saedelaerovi Dreura usmrtit. IPRASA dostane Benjameena a Alasku ze soustavy Arkon.

Ve stejném roce je Benjameen da Jacinta s SPL-věží a městskou částí Alašan při selhání Heliotské tvrze ve Sluneční soustavě přesunut do galaxie DaGlauš na planetu Thorrim. Tam se seznámí s mladou terranskou telepatkou Tess Qumishou a zamiluje se do ní.

S Tess Qumishou a agenty SPL Monkeyem, Trabzon Karettem a Nico Knoblochem pronikne Benjameen da Jacinta do Kruhu Zorphengornu a odhalí tam Shabazzovi manipulace.

V roce 1304 NGL se rozhodne Benjameen da Jacinta a Tess Qumisha vrátit do Mléčné dráhy a vstupuje na palubu ZEUTU, který převáží poslední navrátilce.

Když se v roce 1311 NGL vydá LEIF ERIKSSON do Říše Tradom, patří Benjameen da Jacinta k jeho posádce. S přítelkyní Tess Qumishou se mu podaří získat důležitá data o Říši Tradom a civilizaci Valenterů.

Od roku 1325 NGL se Benjameen da Jacinta nachází na palubě SOL, která se odebrala do galaxie Hangay...

Aktuální data:
28.10.2021
1566 před NGL
2. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459515.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!