Menu

Rogue, Trah

(přesměrováno z: Trah Rogue)
Informace o postavě:
Výška:2.10 m
Popis:podobný šimpanzi, obézní, vysoký, arogantní
Tituly:Konquestor Říše Tradom
Výskyt postavy v seriálu:
Poprvé v sérii Perry Rhodan:PR 2100: Hvězdné okno
Naposledy v sérii Perry Rhodan:PR 2103: Konquestorova bitva
Podrobná statistika výskytu postavy v sérii Perry Rhodan
graf výskytu postavy v seriálu

Trah Rogue byl Konquestor z Říše Tradom.

Rogue je opici podobná bytost, která připomíná šimpanze velkého jako dospělý člověk. Je vysoký asi 2.10 metru, obézní a celé tělo má pokryté černou kožešinou. Řezáky a plochý nos zesiluje zvířecí dojem, který z něj Terranci mají. Rogue nosí pestrobarevnou uniformu, na nose má korunu z PSI-nožů, kterou může také použít jako vrhač nožů. Může nože použít jako zbraně a koruna zřejmě slouží jako ochrana proti telepatům.

Konquestor sedí se zálibou ve skvostném vznášejícím se trůnu a nechává si od humanoidní bytosti o velikosti Sigance, kterou má na řetězu, čistit svojí kožešinu. Jeho chování je extrémně sebejisté, nafoukané a arogantní. Kromě toho provede denně několik hulvátských, odpuzujících skutků. Působí vlídně, ačkoliv je to exaltovaný koloniální pán.

27. 10. 1311 NGL Rogue s Valenterskou eskortou přistane na astroportu v Terranii a světy LSP symbolicky pro Inkvizici zabere do svého vlastnictví, zatímco zarazí vlajku do přistávací plochy.

Po svém útěku zorganizuje s pomocí Říšského vojska setrvalého v Mléčné dráze špionážní okruh se základnami na BÁZI a planetě Paricza. Zabývá se zejména sběrem dat o Aagenfeltově bariéře. Když jsou jeho základny zničeny USO a SPL, hledá spásu v útěku a odebere se do Hřibu na Trokanu, do kterého chce proniknout s pomocí Rudimentských vojáků. Tam ho Monkey po tvrdém boji zabije.