Menu

Popis:

PULZ je extrauniverzální prostor bez virtuálních částic, v němž existuje takzvané absolutní vakuum. Vznikem PULZU se vlastně vytvoří samostatný vesmír, v němž neplatí Morální kód Multiverza. V této zvláštní oblasti nemají vliv manipulace kosmokratů a chaotarchů.

PULZY vznikají oblastech vesmíru, které jsou extrémně bohaté na energii. Jde kupříkladu o místa srážek galaxií. PULZ vznikl v Víru hvězd, v Kotli DaGlauš nebo v Anguelaovu oku v Tradomu. Je možné, že také Oheň Hesp Graken vznikl po pohlcení minigalaxie velkou galaxií Segafrendo.

Za normálních okolností se PULZY po několika tisíciletích samovolně rozpadnou, avšak jedna nebo i více superinteligencí je pomocí svých duchovních sil mohou stabilizovat. PULZ je nutný předpoklad pro založení Thoregonu.

V každém thoregonském PULZU je umístěn Megadóm. Všechny dómy jsou vzájemně spojeny a společně vytvářejí Most do nekonečna.

Známé PULZY:

  • PULZ DaGlauše (neboli Kotel DaGlauše) – galaxie DaGlauš – náleží Koalici Thoregon – vnější průměr 5000 LY – vnitřní průměr 0,82 LY – je stabilizován s pomocí červů Guan a Var a Tvůrců.
  • NOC (neboli Oheň Hesp Graken) – galaxie Segafrendo – patří superinteligenci ESTARTU – vnější průměr 2360 LY – vnitřní průměr 0,42 LY
  • Oko VAIA (neboli Anguelovo oko) – galaxie Tradom – patří superinteligenci VAIA – vnější průměr 5000 SL – vnitřní průměr 0,8 LY
  • PULZ Myrreinu – galaxie Myrrein – superinteligence MYR
  • První Thoregon – Hvězdný vír, galaxie Mahagoul – superinteligence THOREGON – vnější průměr 7670 LY – vnitřní průměr 450 LY – obsahuje kulovitou hvězdokupu s 250 000 hvězdami