Imith, Fran

Informace o postavě:
Datum narození:?
Místo narození:Terra
Úmrtí:-
Výška:?
Národ:Pozemšťané
Popis:vysoká, štíhlá; rudé dlouhé vlasy, zářivě modré oči; světlá pleť
Tituly:První žena Reginalda Bulla
Imith, Fran
Imith, Fran
© VPM kg.

Fran Imith je Pozemšťanka. Její celé jméno je Fran Spencer Imith. V roce 1329 NGL je jí asi 30 let, přesné datum narození není známé. Je agentkou SPL a tzv. marsová nostalgička.

Popis

Je vysoká, štíhlá a má tmavě červené vlasy, dlouhé po ramena, zářivě modré oči a velmi světlou pleť. Kvůli jejímu vzhledu ji Reginald Bull rád přirovnává k irské víle.

V nasazení nosí Fran Imith nejčastěji těsně přiléhavý, tmavofialový overal a po lýtka vysoké tmavé boty. Tam má ukrytý malý vibrační nůž. Je vždy vybavena high-tech přístroji v mikroprovedení, například stříbrnými prsteny na každém prstě, které obsahují defenzivní i útočné zbraňové systémy. Fran Imith je levačka.

Charakteristika

Jako marsová nostalgička má Fran Imith důkladné znalosti o rudé planetě. Jako agentka SPL je zkušená bojovnice.

Fran Imith měla lehkou fóbii z jeskyní. Pobyt ve sklepeních nebo úzkých místnostech jí nedělal problémy, ale když si měla představit, že je v přírodní jeskyni, a že je nad ní miliony tun půdy a kamení, nebylo jí zrovna do zpěvu. Tato lehká nevýhoda vyšla najevo při takurském lovu na Quochtu, přesto s ní však statečně bojovala.

Životopis

Fran Imith má čtyři starší bratry. Její otec je učitelem hudby a vede malou školu v Atlan Village. Její matka pracuje pro Solární rezidenci.

V roce 1319 NGL vyhrála v terranijské mistrovství ve sprintu na 400 metrů. Tím si také realizovala svůj dlouholetý sen, věřila ale, že může dosáhnout ještě větších úspěchů.

16. června 1329 NGL se účastnila letu s Mars-Linerem 01, jež byl začátkem odysey Perryho Rhodana a Reginalda Bulla. Vystupovala nejdříve jako civilistka (k dokonalému maskování získala dokonce i malý areál na okraji nového sídliště na Marsu), měla však příkaz Rhodana a Bulla chránit.

Fran Imith patřila k těm několika přeživším, kteří se z dob odysey vrátili zpět do přítomnosti. Reginald Bull a ona se během cesty do sebe zamilovali a plánovali po návratu do přítomnosti svatbu. Termín svatby byl stanoven na 2. září 1331 NGL, musel však být přeložen, v tento den došlo kvůli zvýšené hyperimpedanci k materializaci Hvězdného oceánu Jamondi.

Uprostřed března 1344 NGL se ale Bully a Fran Imith konečně vzali. Svatební ceremonie byla provedena První Pozemšťankou Tamirou Sakrahan, za svědky byli Perry Rhodan a Gucky. Jejich pracovní smlouva - tedy, že Fran bude dále osobním strážcem Reginalda Bulla - stále ještě platí.

V listopadu 1345 NGL se Fran Imith účastní jako člen posádky LEIFA ERIKSSONA II Operace Sisyfos.

Ve své funkci osobní strážkyně Reginalda Bulla se také v červnu 1346 NGL účastní tajné konference všech Galaktiků v Aarus-Jima, v jejímž průběhu je založeno Nové Galaktikum. V srpnu stejného roku doprovází svého muže při průzkumu soustavy Stardust.

Aktuální data:
4.12.2021
1566 před NGL
34. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459552.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!