Atlan Village

Atlan Village je proslulá daleko za hranicemi Terry a částečně i mimo LSP – velice pozoruhodné, uvážíme-li, že se jedná jen o městskou čtvrť Terranie.

Městská čtvrť byla založena na počátku 21. století uvnitř srpovitého valu západně od Civilního astroportu poblíž velkého areálu Univerzity Terranie, a platila jako čtvrť umělců a intelektuálů a především byla domovem tisíců studentů.

Když se po roce 2040 dostal na veřejnost význam Atlana pro vývoj lidstva (hlavně jeho vyprávění o Atlantis se líbilo nejvíce), začal se název Atlan Village používat nejdříve neoficiálně. Až v roce 2050 zareagovala vláda a toto místo potvrdila. K oficiálnímu vyhlášení 19. června 2050 odcestoval Atlan (posledních šest let vládnul jako imperátor Gonozal VIII.) inkognito na Zemi a zúčastnil se slavností.

Atlan Village skýtá návštěvníkům záplavu nízkých domů s klikatými uličkami, kavárnami, restauracemi, nočními podniky, mezi keři a vysoce vzrostlými stromy podél ulic jsou pěší zóny a parky. Je to čtvrť umělců a jejich galerií, výstav na ulici, internátů a bytů studentů z Terrania Space Academy, Univerzity Terranie, sídlem TIT a přirozeně také sídlem oněch lokálů, ve kterých se odehrály nejlegendárnější rozhovory uplynulých staletí: Crash Down, Blue Seven, Díra Lomond Club, The Drugstore a The Owl (vyjmenovány jen ty nejvýznamnější)

Atlan Village také obsahuje obrovské nákupní centrum Outer Space u civilního křižníku, velkou organizační halu TOSOMA Place a přepychovou ulici Frickway, která rovněž jako Thora Road vede do Terranie.

V novodobí se kvůli zvýšenému přílivu obchodníků po založení astroportu Point Surfat obchodní kapacity Atlan Village více než zdvojnásobily.

Aktuální data:
23.10.2021
1566 před NGL
34. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459510.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!