Athosien, Grukel

(přesměrováno z: Grukel Athosien)
Informace o postavě:
Národ:Pozemšťané
Popis:vysoká vychrtlá postava, křivá záda, vlasy spletené do copu
Výskyt postavy v seriálu:
Poprvé v sérii Perry Rhodan:PR 822: Cizinec na Luně
Naposledy v sérii Perry Rhodan:PR 839: Velký ohňostroj
Podrobná statistika výskytu postavy v sérii Perry Rhodan
graf výskytu postavy v seriálu

Grukel Athosien byl koncept, který se skládal ze sedmi vědomí. Vedle Grukela Athosiena, který byl vůdčím vědomím, se koncept skládal ještě z následujících šesti vědomí: Ponto Sassola, Veyto Balaschy, Poncar Tetschino, Salien Ol a` Tamor, Nebort Alcotes a Mara Avusteen.

Grukel Athosien měl vysokou a přitom vychrtlou a šlachovitou postavu; měl křivá záda. Vlasy měl spletené do copu a zplstnatělé. Měl značně pórovitý obličej hlízovitý nos a velká ústa. Charakteristické pro něj byl povýšený úšklebek, při kterém vyceňoval své velké, dožluta zbarvené zuby. Celkově na lidi kvůli svému vzhledu působil odpudivě.

Členové konceptu:

  • Grukel Athosien: bývalý aphilický obranný specialista se dal jednoduše označit za arogantního. Pokud se jednou pro něco rozhodnul, už se mu to snadno nenechalo rozmluvit.
  • Ponto Sassola: hyperdimový fyzik, empatická bytost. Působil na ostatní lidi velice přátelsky.
  • Veyto Balaschy: v době aphilie byl nouzovým radikálním plánovačem, bezohledně krutý.
  • Poncar Tetschino: situační matlogik, hašteřivý muž, nepochyboval nikdy o správnosti svých názorů
  • Salien Ol a` Tamor: psychoformer se specializací na cizí národy, chladný myslitel, který dokázal využít jako výhody tak i nevýhody.
  • Nebort Alcotes: kosmoplánovač. Bál se střetnutí, radši své názory označoval za mylné, než aby se pouštěl do debaty.
  • Mara Avusteen: jediná žena uvnitř konceptu. Zamilovala se do Roie Dantona, později se od toho ale distancovala, protože poznala, že z té lásky nic nikdy nebude.

Koncept byl vytvořen v roce 3584. Athosien se rematerializoval na Luně, odkud měl pomáhat připravit vhodnou planetu (Goshmos Castle) pro přijetí 3 miliard konceptů. Na Luně zpočátku způsobil chaos, protože využil NATHANA pro účely konceptů. Chtěl využít téměř dostavěnou velkou loď IRONDUKE k přepravě Mucierů z Goshmos Castle. Reginald Bull, Geoffry Abel Waringer a Roi Danton se mu v tom pokusili zabránit. Došlo ke sporu, který vyhrál koncept. Následně nechal pro koncepty postavit na Měsíci dalších 10 velkolodí.

Na Goshmos Castle fungoval Athosien jako jeden z vůdců projektu Domov II. Sehrál důležitou roli při přeměně planety na EDEN II. Po dokončení projektu cestoval s ostatními 3 miliadrami konceptů na nové planetě vesmírem.

Aktuální data:
23.10.2021
1566 před NGL
34. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459510.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!