Mucierové

z Databáze Multiversa
Další informace o národu:
Domovská galaxie:Maelstrom hvězd
Domovská planeta:Goshmos Castle
Mucierové
Mucierové
© VPM kg.

Mucierové neboli Ohňoletci jsou obyvatelé planety Goshmos Castle (Ellfat v řeči Mucierů) v systému Medaillon. Jejich stupeň vývoje je stejný jako na Zemi v 10. století. Mucierové mají křídla, podobně jako netopýři. Kromě toho mají dvě ruce, na každé jeden palec, dále mají dvě nohy, na každé pět prstů. Mají velké uši a ocas.

Historie

Když se Terra a Luna v roce 3460 materializovala v Maelstromu hvězd, ocitla se v bezprostřední blízkosti systému Medaillon. BOX-7149, jedna z mála dalekých letů schopných lodí se na Goshmos Castle během průzkumného letu zřítila.

Odpadlická ploohnská královna Zeus jí tam sledovala. Na Goshmos Castle žijící Mucierové uctívali Zeus, až do její smrti, jako boha. Ohňoletci zpočátku na Terrance útočili jako na vetřelce, Zeus je ale později s nimi usmířila.

Po Zeusině smrti uctívali Terrance jako náhradní bohy.

Během aphilie se Mucierové používali jako pomocní dělníci na sousední Zemi.

Mucierové v roce 3582 přečkali pád systému Medailon do Schlundu a následnou materializaci v Ganuhru bez újmy. Hulkoové a BARDIOCOVY Malé majestáty Muciery a Goshmos Castle dalekosáhle ignorovali.

V roce 3584 byli Mucierové evakuováni na Kytholg v systému Chanquor, protože Koncepti si z Goshmos Castle udělali svůj nový domov EDEN II.