Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Slovník > Organizace > Genetická aliance
hledat

Genetická aliance byla organizací rozptýlených Cappinů v galaxii Gempor (možná identické s Gruelfinem). Aliance vyvinula k dokonalosti syntetickou biologii. Kromě toho provozovala časové expedice do minulosti.

Dějiny

V Mléčné dráze vešla Genetická aliance ve 4. století NGL ve známost pod označením Gempenští bratři. Tento tajný spolek se v četných sektorech postaral o zhroucení celých hospodářských odvětví a rozséval svár mezi civilizacemi, cestujícími do vesmíru. Jedna z tajných základen spolku ležela v kulové hvězdokupě Gruum alias NGC 7006. Další pak byla umístěna ve vzdálené minulosti na planetě Lotron v systému Tranat (T 311).

Genetická aliance mimo jiné bojovala proti Dekalogu elementů. Z akonanské agentky Iruny z Bass-Tethu a osvobozené Kazzenkattovy sestry, Shushtar, vytvořila novou bytost se vzhledem Akonanky, jejímž úkolem bylo zabít Element vedení. Tento plán však selhal, jelikož Iruna z Bass-Tethu uprchla do Hlubinozemě. Je známo, že aliance během konfliktu zničila dva z elementů – lži a energie, které pak musely být nahrazeny.

Dalším protivníkem aliance pak byla Časová říše. Assur-Haton nakonec dle svých slov svrhl vlády obou soupeřících mocností, a tak je přiměl k uzavření míru (T 311).

Zdroje

PR 1185, PR 1246, PR 1249, PR 1367, T 311

V tomto článku je použit překlad textu ze stránky »Genetische Allianz« na německé Perrypedii (perrypedia.proc.org)