Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Slovník > Postavy (důležité) > Dalaimoc Rorvic
hledat
Informace o postavě:
Národ:Polocyno
Vstup do superinteligence TO:3587
Smrt:08. května 1463 NGL
Dalaimoc Rorvic
Dalaimoc Rorvic
© VPM kg.

Dalaimoc Rorvic byl v Tibetu narozený Polocyno. Ultraenergetický inženýr a zaměřovač byl v hodnosti kapitána členem Sboru mutantů (PR 515).


Vzhled

Dalaimoc Rorvic, vzor flegmatického filozofa, byl 2,10 metru vysoký, korpulentní a holohlavý. Byl albín s rudými očima a sněhobílou kůží.

Vzhledem ke svým proporcím nemohl Rorvic nosit ani tu nejnadměrnější konfekční velikost oblečení a dokonce i noční košile si musel nechávat šít na míru (PR 755).

Kolem krku nosil kouzelný amulet Bhavacca Kr'a, který potřeboval, aby si udržel svou fyzickou formu (PR 745).


Paradary

Byl pokládán za psychopartnera Tatchera a Hainu, s nímž ho pojila směs upřímné nenávisti a přátelství. Pouze v jeho přítomnosti mohl v plném rozsahu používat své rozmanité parasíly (PR 865). Marťan byl také často označován jako jeho inspirátor. Rorvicův zátylek často zdobila velká, barevná boule. Ta vznikla tehdy, když Tatcher a Hainu použil zvláštní naprasklou kávovou konvici, aby Dalaimoca Rorvica probudil z meditace.

Poznámka: Pojem psychopartner byl jinak převážně užíván v souvislosti se specialisty USO Ronaldem Tekenerem a Sinclairem Maroutem Kennonem, tvořícími takzvaný psychotým.

Při parapsychickému útoku v dubnu 3442 se prudce a neočekávaně probudí Rorvicovy paradary. Je to takzvaný psionický reflektor – dokáže odrážet parapsychické útoky jako zrcadlo (přitom může například předstírat, že je hypnoticky ovlivněn atd.) – a navíc je to časový slídič. Za pomoci této paraschopnosti dokáže sledovat nějakou událost přes řetězec souvislostí až k jejímu počátku. V roce 3587 vejde Rorvic do ID.