BULLOC

BULLOC byl čtvrtou a poslední inkarnací superinteligence BARDIOC a ze všech inkarnací nejdokonalejší.

Vzhled

BULLOC dospěl ve stejném těle, jakým disponovali už CLERMAC, VERNOC a SHERNOC, tedy ve škaredý chuchvalec orgánové tkáně. Když BULLOC ale později Perrymu Rhodanovi ukázal svůj skutečný vzhled, dokázal ho vnímat jen jako jakýsi chvějící se obraz.

Historie

V bezměrném přecenění sebe sama se BULLOC obrátil proti svému vlastnímu stvořiteli a pokusil se ho s pomocí Perryho Rhodana usmrtit, což ale selhalo. Ne o mnoho později znamenalo duševní střetnutí s BARIOCEM téměř konec jeho existence. Přežil silně oslaben na neznámé planetě v Nypasor-Xon. Zde se inkarnaci podařilo zregenerovat a zmocnit se kosmické lodi Choolků, se kterou uprchnul z planety.

Po spojení Císařovny z Thermu a BARDIOCA v THERMIOC zaútočil BULLOC na tuto novou entitu, přičemž nejdříve použil Symbionty z Limbusu. Když bylo toto nebezpečí odraženo, zaútočil přímo se sférou; jako základnu používal kdysi havarovaný MODUL II. Jako pomocný národ mu sloužili Fjirlogové.

V systému Yoxa-Sant padl potom BULLOC do pasti THERMIOCU. Když inkarnace poznala, že je superinteligence už pryč, obletěla se svou sférou ještě jednou Drackrioch a krystalické pouzdro, které planetu obklopovalo. Objevil přitom mozek Bardioca, který tam duchovní bytost zanechala. Když BULLOC zaútočil, poznal příliš pozdě, že podlehl klamu. Transmiterovým efektem byl vyzářen do modrého obřího slunce a tam definitivně zaniknul.

Aktuální data:
23.10.2021
1566 před NGL
34. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459510.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!