Výzkumníci

Výzkumník Douc Langur
Výzkumník Douc Langur
© Johnny Bruck, VPM kg.

Výzkumníci tvořili posádku MODULU Císařovny z Thermu. Nejvýznamnějším členem tohoto národa byl Douc Langur, který se později připojil k Pozemšťanům a cestoval s nimi na SOL.

Vzhled

Výzkumníci vypadají jako tmavošedé až černé polštáře se čtyřma nohama a dvěma asi 70 cm dlouhýma rukama. Jsou asi 1.50 metru vysocí. Na horní straně těla se nachází sedm kapraďovitých čidel, které slouží jak k optickému tak i k akustickému vnímání.

Historie

O vzniku Výzkumníků není nic přesného známo. Domnívá se, že je Císařovna z Thermu stvořila pomocí manipulací s On- a Noon-kvanty, protože se na palubě PAN-THAU-RA našly bytosti, které se Výzkumníkům velice podobaly.

Bytosti, které se Výzkumníkům silně podobaly, ale nebyly zdaleka tak inteligentní, zastávaly údržbářské práce v TRAGTDORONU. Není známo, jestli se jednalo unesené bytosti nebo je kosmokraté stvořili speciálně pro TRAGTDORON. Inteligentní přestavil jejich druhu jménem Raul Gonduc působil několik set tisíc let jako kormidelník TRAGTDORONU. Protože si nemohl vzpomenout na svou minulost, zůstalo nejasné, zda byl původně pravým Výzkumníkem Císařovny.

Do roku 3582 se velká skupina Výzkumníků se svými S-Tarviory nacházela na palubě MODULU Císařovny z Thermu na takzvané velké smyčce, přičemž proměřovala hranice mocenské oblasti Císařovny a BARDIOCU a sbírala informace. Této výzkumnické činnosti vděčí také za své jméno.

Po vzniku THERMIOCU a definitivním vítězství nad BULLOCEM se Výzkumníci sloučili s novou superinteligencí THERMIOC.

Známí výzkumníci

V tomto článku je použit překlad textu z článku »Forscher« na německé Perrypedii (perrypedia.proc.org)
Aktuální data:
20.1.2022
1565 před NGL
1. Katany Capitu 18995 da Ark
10022 pzA
JD: 2459599.5
58422 dha-Tamar
 
rss kanál