Sulvy

Astronomická data:
Galaxie:Andromeda
Typ hvězdy:žluté slunce typu G
Počet hvězd v soustavě:1
Počet planet v soustavě:7
Známé planety v soustavě:
Thetus
Zdejší národy:
Thetuné (Tefrodi)

Soustava Sulvy se nachází 77‘650 světelných let od galaktického centra Andromedy a 17‘650 světelných let od Zakázané zóny.

Kolem žlutého slunce krouží celkem sedm planet. Až na první, která je extrémně horká, a na sedmou, která je studeným metanovým obrem, byly všechny planety obydleny celkem devíti miliardami Tefrodů, kteří si říkali Thetuné. Hlavním světem systému je třetí planeta Thetus.

Systému, který byl dalekosáhle ušetřen od tyranie Mistrů ostrovů, vládla Vysoká Tamratka Mirona Thetin, která z důvodu své dobroty a moudrosti byla svými poddanými milována a uctívána. Pomocí předstíraného odporu proti moci Mistrů ostrovů si Mirona Thetina tak vytvořila skvělou a důvěryhodnou falešnou identitu.

Historie

17. ledna 2406 dorazili do systému Terranci na palubě CRESTA III a IMPERÁTORA. Byli přivítání 90ti miliony nadšených Thetunů, kteří oslavovali návrat své vládkyně. Ve státním aktu byl Sid Goldstein a Dowen Konnery, kteří zachránili Mironu Thetin ze samovolně způsobené kosmické nehody, vyznamenán nejvyšším vyznamenáním systému, takzvanou Rytířskou třídou Modré hvězdy. Při této ceremonii se Mirona Thetin snažila zlepšit svůj vztah s Atlanem.

O osudu systému Sulvy po smrti Faktora I a propuknutí bojů mezi Tefrody a Maahky není nic známo.

Aktuální data:
1.12.2021
1566 před NGL
31. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459549.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!