Plán dokončení

Plán dokončení byl souhrnný název pro několik opatření ID, jejichž cílem bylo naplnit arresum, minusovou stranu universa, životem.

Jednotlivá opatření:

Kniha lásky

V roce 3540 se z neznámého zdroje objevila na aphilické Zemi kniha, která se nazývala Kniha lásky, nebo krátce Kniha. Popisovala chování a společenský život lidí před časem aphilie, a předjímala dokonce některé události z budoucnosti. Čtení knihy způsobovalo, že čtenáři ztráceli aphilii a vracel se jim pocit pro ztracenou lidskost. Není známo, zda kniha skutečně pochází od ID, ale na základě důsledků a předpovědí, jakož i jejího záhadného původu se to předpokládá.

PILLE

V roce 3581 se krátce před pádem Terry do Schlundu objevila PILLE, lék, který své konzumenty krátkodobě učinil imunními vůči aphilii a udělal z nich racionálně přemýšlející a cituplné bytosti. Výrobu a rozdělování PILLE zařizoval NATHAN, který jí vyvinul s pomocí ID. Smyslem PILLE bylo, aby lidé, které chtěl ID v okamžiku pádu do Schlundu přijmout do sebe, byli v tuto chvíli osvobození od aphilie.

Přijmutí lidských vědomí

Zatímco se Terra v roce 3581 hroutila do Schlundu v Maelstromu hvězd, přijal ID asi 20 miliard vědomí lidí, kteří krátce předtím spolkli PILLE. Část z nich byla později jako koncepti vypuštěna z jeho duchovního kolektivu.

Ostrovy života v Arresu

Po vítězství Terranců nad Abruse v Arresu v roce 1218 NGL vybudoval ID s pomocí přivolaných Nocturnských rojů tři ostrovy života a zalidnil je asi 20 miliardami bývalých aphiliků, jejichž obsahy vědomí do sebe nabral v roce 3581. Ti měli následně naplnit Arresum životem.

Část těchto lidí pomohla v roce 1220 NGL Voltago-Aachtorovi při splnění Aachthorova požadavku na rozdělování biofór ze spórové lodi Aachthora v Arresu.

Aktuální data:
1.8.2021
1566 před NGL
36. Tedar 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459427.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!