Paronn, Levian

Informace o postavě:
Národ:Lemurové

Levian Paronn byl v době velké války Lemurů proti Bestiím technickým administrátorem Tanta III. Byl nositelem buněčného aktivátoru.

Paron prodělal za války proti Bestiím rychlou vědeckou kariéru, v jejím průběhu se také zaobíral temporální fyzikou. Přibližně v roce 6412 dha-Tamar dostal od neznámého, kterého považoval za Dvanáctého Heroena Vehraátoa, buněčný aktivátor, jakož i konstrukční plány na stavbu dalších aktivátorů. Zdánlivý Vehraáto mu sdělil, že Paronn »vykoná velké věci, které nikdo jiný před ním nedokázal, a které budou pro každého nemožné, ale pro něj ne«. Icho Tolot se domnívá, že Dvanáctým Heroen je identický s ID. O pět let později plánova prostřednictvím časového transmiteru odcestovat do roku 6290 dha-Tamar, aby tam varoval před nastávajícím útokem Bestií a aby do minulosti přinesl stavební plány pro bitevní lodě.

V roce 6417 dha-Tamar, krátce před svou cestou časem, narazil na do minulosti cestujícího Icho Tolota, který ho přesvědčil, aby své plány změnil. Paronn odcestoval do roku 4500 dha-Tamar, aby tam vystavěl Hvězdné archy (Projekt EXODUS), se kterými by odcestoval dilatačním letem do budoucnosti a tak zachránil lemurskou kulturu před zánikem. Společně s Tolotem navštívil několik Hvězdných arch během dilatačního letu a dostal od obyvatelů mnoha Arch přezdívku Legendor. Paronnovým skutečným plánem ale bylo sestrojit v budoucnu Anti-Bestijskou zbraň v soustavě Ichest, se kterou znovu odcestova do minulosti (6290 dha-Tamar) a s její pomocí vyhrát válku nad Bestiemi.

Aktuální data:
31.7.2021
1566 před NGL
35. Tedar 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459426.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!