Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Série > Perry Rhodan > svazek 2412
hledat
Německá obálka (1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2412
Název:Vody Aaru
(Das Wasser von Aar)
Autor:Susan Schwartzová
Cyklus:Mírojezdci / Negasféra
Vydáno poprvé:9. listopadu 2007
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 1346 NGL
Nový odpor – a několik Aarusů plánuje genetické povstání
Hlavní postavy románu:

Reginald Bull – Rezidenční ministr obrany se snaží zajistit budoucnost Mléčné dráze.

Cheplin – Velice nadaný Aarus vede historickou konferenci.

Imperátor Bostich I. – Arkonidan vidí příležitost k posílení své prestiže.

Zheobitt – Geniální lékař nabídne Bullovi obchod.

Na jaře 1346 Nového galaktického letopočtu stojí lidstvo před největší hrozbou svých dějin: Nezměrné síly Terminační kolony TRAITOR dobyly Mléčnou dráhu a obsadily téměř všechny obydlené planety. Gigantická vesmírná flotila TRAITOR pracuje ve službě chaotarchů. Jejím cílem je využití zdrojů Lokální skupiny a zabezpečení existence negasféry – životu nepřátelského místa, kde neplatí fyzikální zákony.

Perry Rhodan odcestoval se speciální lodí JULES VERNE 20 milionů let do minulosti, aby v Phariske–Erigonu, jak se v té epoše říkalo Mléčné dráze, nalezl záchranu pro lidstvo v přítomnosti.

Zatímco se Atlan vydává na nebezpečnou výpravu do Hangaye, v Galaxii se angažuje rezidenční ministr obrany Reginald Bull. Dojde k osudové konferenci, které ohrozí VODY AARU...


Dne 21. června 1346 NGL odcestuje Reginalda Bull na palubě EAGLE, pomocného člunu křižníku LEIF ERIKSSON II, na tajnou konferenci galaktických národů. Doprovází ho Bré Tsinga a Fran Imithová, která funguje v roli osobního strážce. Celé setkání připravili a zorganizovali Aarusové, přesněji řečeno Cheplin, rojník červa Aarus–Jima. Červ je ideálním místem srazu: Je v něm dostatek místa a je to neutrální půda. Cheplin během několika málo měsíců shromáždí představitele všech galaktických mocenských bloků, jsou dokonce přítomny delegace Posbiů, Bluesanů a tajuplných Streganerů, jakož i halutský pozorovatel.