Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Slovník > Organizace > Páni Cest
hledat

Páni Cest je označení pro tyrany a skutečné samovládce Mléčné dráhy během vlády Cantarů. Jednalo se o osm osob.

Wello Banir

Je vysoký 1.82 metru a náchylný k otylosti.

Ager Catomen

Mluvčí Hanzy, vysoký 1.73 metru a štíhlý.

30. května 1147 NGL se Ager Catomen a Perry Rhodan setkají na planetě Palkaru. Přitom Pán Cest odhodí svou masku a prezentuje se jako Pedrass Foch. Následně inicializuje mohutnou explozi, při které Perry Rhodan a on sám zaniknou. Monos se ale nechal ošálit Atlanem a robotem Vario-500: ve skutečnosti to nebyl Perry Rhodan, ale upravený Vario-500.

Remin Killian

Vysoký 1.90 metru, mohutný a svalnatý.

Simedon Myrrho

Byl aktivní v Hangayi.

Endehar Roff

Pochází z Lokvorthu, je dva metry vysoký a působí kostnatě. Je vystudovaný inženýr. V roce 800 NGL dostal příkaz vybudovat Humanidrom. Když je Humanidrom v roce 850 NGL dokončen, Roff náhle mizí. Jeho asistent, který je odsunut do pracovního tábora, se domnívá, že byl odvlečen vládci Mléčné dráhy, protože toho věděl o Humanidromu příliš. Netušil, že Endehar Roff byla jen maska, pod kterou se ukrýval Monos.

Carol Shmitt

Je vysoký 1.75 metru.

Farlon Stretter

Vysoký 1.80 metru, mladický a štíhlý.

Dorian Waiken

Je vysoký 1.88 metru, má tmavou pleť a atletickou postavu. Zpočátku se chybně předpokládalo, že se za Pány Cest skrývali Archäonti. Tento omyl byl objeven v roce 1147 NGL, a zjistilo se, že Pánů Cest existuje pouze osm. Všechny tyto osoby byly ve skutečnosti jen maskou, za kterými se ukrýval Monos.

Se smrtí Ager Catomena alias Pedrass Focha 30. května 1147 NGL skončila vláda Pánů Cest v Mléčné dráze.