Olkonoři

(přesměrováno z: Olkonorové)
Další informace o národu:
Větev národa:Cappinové
Domovská galaxie:Gruelfin

Olkonoři představují větev národa Cappinů. Říká se jim Galaktičtí plenitelé

Vzhled

O vzhledu Olkonorů je známo jen velice málo, ví se však, že jsou humanoidní.

Společnost

Olkonorů si v Gruelfinu nikdo příliš neváží. Se souhlasem takerské exekuční flotily totiž po uplynutí určité doby drancují v atomových válkách zpustošené planety a vyvražďují případné přeživší. Tento úkol provádějí se značnou důkladností a snaží se demontovat veškerá technická zařízení, která na zpustošených světech zbyla. Třicetiprocentní podíl z kořistí musí odvádět Takerům, od nichž získávají informace o místech vhodných k vyplenění.

Známí Olkonoři

Dějiny

V září 3437 začalo 150 plavidel Olkonorů plenit planetu Offsohonar, zastavili je však Gucky a Atlan. Brzy poté připravil Perry Rhodan akci speciálního komanda, pro její realizaci bylo třeba polapit loď Olkonorů. Tou se posléze stala METISA. V maskách světem protřelých Galaktických plenitelů unesli příslušníci komanda na planetě Šakamona šéfa exekuční flotily, „Kata z Gruefinu“ Vavičona.

Během válek v ganjaské říši, probíhající v 3. století NGL, se z Olkonorů stali obávaní piráti, kteří se nevyhýbali boji s jinými Cappiny. Unesli budoucího Ganja Kynovarona udělali z něho svého krále a vůdce organizace Černých pirátů (PR 1277).

Zdroje

PR 454, PR 455, PR 1277

V tomto článku je použit překlad textu z článku »Olkonoren« na německé Perrypedii (perrypedia.proc.org)
Aktuální data:
31.7.2021
1566 před NGL
35. Tedar 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459426.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!