Lovely

Astronomická data:
Galaxie:Mléčná dráha
Soustava:neznámá
Atmosféra:dýchatelná
Obyvatelé planety:
Cuduhové, Kelbasové, Monkové, Absové

Lovely je Rajská planeta se subtropickým klimatem, atmosférou odpovídající pozemské, okouzlující rozmanitou flórou a nevídanou faunou. Žije zde více než stovka inteligentních druhů - Cuduhové, Kelbasové, Monkové, Absové, létající ještěři a širocí, kulatí tvorové, kteří pronikavě vřískají, mají červená bříška a vydávají nepříjemný zápach, tvorové velcí jako sloni, ale rychlí jako gazely, tankům podobní šupinatí tvorové s krátkýma nohama, kubičtí létající tvorové se třemi hlavami, asi metroví rudí pavouci.

Jméno jí dal Perry Rhodan podle dojmu, který na něj udělala po přistání. Atlan uvažoval racionálně a chtěl jí pojmenovat Loveless. Brzy poté bylo zjištěno, že planetu ovládá Hypnokoule.

Poté co Kahalané Perryho Rhodana, Reginalda Bulla, Atlana, Andrého Noira, Melbara Kasoma a Mory Abro ve válcovité lodi převezli z Badunu na Lovely, setkala se šestice přátel s Cuduhy a Monky, kteří se ihned spojili s Terranci a žádali je, aby zničili hypnokouli.

Na cestě k Hypnokoupli narazili Terranci na Absy, Skokany, Supertěžké, Terrance, Arasy, pavoukovitá a mravencům podobná zvířata, kteří se pod nátlakem hypnokoule spojili a bojovali proti nově předchozím.

Po šesti dnech se těžce zranění dostanou k hypnokouli. Melbar Kasom s Mory Abro vydrží a pokračují dál. Po dvou dnech najdou mrtvou hypnokouli a osvobodí ostatní.

Aktuální data:
5.8.2021
1566 před NGL
3. Ansoor 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459431.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!