Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Slovník > Postavy > Eroin Bleskač
hledat
Informace o postavě:
Místo narození:SVÍTIVOST
Národ:Trpasličí android
Tituly:Commo'Dyr
Eroin Bleskač
Eroin Bleskač
© VPM kg.

Eroin Bleskač je trpasličí android, který na palubě SVÍTIVOSTI zaujímá hodnost Commo'Dyr.

Vzhled

Viz článek: Trpasličí android

Dějiny

Kdysi dávno navštívila Samburi Yura planetu Tolmar. Zde Eroinova předchůdce, Commo'Dyra Baltuse Trojzvuka, zničila projekční postava entity Tafalla, herec Gommrich Dranat. Poté nechala Samburi Yura SVÍTIVOST, aby pro ni coby náhradu vyrobila Eroina Bleskače. Všechny odkazy na návštěvu na Tolmaru byly vymazány z počítačového systému válcovitého plavidla (PR 2579).

V dubnu 1463 NGL vyhledal Eroin Bleskač v Terranii Alasku Saedelaera a na palubě pomocného člunu ROTOR-G ho odvezl na SVÍTIVOST. Nositeli masky zde bylo sděleno, že paní Samburi Yura je nezvěstná. Alaska Saedelaere po ní zahájil pátrání.

K prozkoumání Nehmotného města Connajent obdržel Alaska od trpasličího androida na palubě SVÍTIVOSTI uložený Oblek zmaru.

Během dalšího pátrání po Samburi Yuře dosáhne SVÍTIVOST znovu Tolmaru. Zde je Alaska Saedelaere divákem Vzpomínkového dramatu od Moře slz. Eroin pátrá v okolí Hvězdného divadla a zjistí, že všichni ostatní tvorové v publiku jsou již dlouho po smrti a stejně jako herci jsou pouhými projekcemi negativní entity Tafally. Nakonec zachrání Bleskač Saedelaera před entitou vyprojektovanou postavou jménem Orsen Tafalla (PR 2578, PR 2579).

Zdroje

PR 2538, PR 2558, PR 2578, PR 2579

V tomto článku je použit překlad textu z článku »Eroin Blitzer« na německé Perrypedii (perrypedia.proc.org)