Chrassové

(přesměrováno z: Slepí poustevníci)

Chrassové je národ bytostí podobných stromům. Vypadají jako asi metr vysoké stromy. Dorozumívají se harašením svých bezlistých větví. Pohybují se na členitých kořenech. Přijímají potravu pomocí zastrčení větví do zdroje výživy bohatého na minerály.

Slepí poustevníci

Slepí poustevníci se podobají suchým, sukovitým stromům s tmavou kůrou. Díky mutacím vzniklo mnoho různých druhů. Poustevníci jsou až pět metrů vysocí. Na různých místech jejich kmene se nacházejí bílé, mechovité skvrny.

Slepí poustevníci se modlí zásobníkům vitální energie, které se nacházejí pod životními dómy. Samotný účel zásobníků už poustevníci neznají. Od Fraternitátu a Geriokratů dostávají zajatce a jako bezmocné oběti je odnášejí k aktivačním zásobníků, do kterých nakonec sami vstoupí.

Historie

Chrassové byli pomocným národem Časoprostorových inženýrů v Hlubinozemi. Nejstarší Chrass Krrrzssl objevil v kavernách pod Starsenem, že Šedovliv je stále ještě latentně aktivní. Poté se Chrassové usídlili v kavernách, aby Alaie informovali o stavu Šedoživota. Chrassové zčásti zmutovali.

Když se pokus Alaiů a Chrassů zničit Šedovliv nezdaří, zůstanou Chrassové v kavernách. Později se všichni Chrassové mimo Krrrzssla obětují pro zásobník vitální energie Dva, aby ho zásobili vitální energií. Krrrzssl je tak posledním žijícím Chrassem, který není nijak zmutován.

Aktuální data:
16.9.2021
1566 před NGL
3. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459473.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!