Forrilové

Další informace o národu:
Domovská galaxie:Andromeda
Domovská planeta:neznámá
Známá obydlená místa:
Forril-Station
Forrilové
Forrilové
© VPM kg.

Forrilové jsou obyvatelé kosmické stanice Forril-Station, která se vznáší v prázdnotě poblíž Andromedy. Forrilové připomínají terranské medvědy, narozdíl od nich mají ale šest končetin. Mají mohutné tělo a pohybují se na čtyřech nohách. V této poloze dosahují výšky asi jeden a půl metru. K rychlejšímu pohybu vpřed používají všech šest končetin.

Společnost

Kožešina Forrilů má tři možné barvy: žlutou, červenou a modrou. Ženští Forrilové mají modré kožichy. Žlutí Forrilové požívají zřetelně vyšší respekt než červení, protože jsou odvážnější a silnější. Rudí Forrilové se považují za slabší a často se pohybují v doprovodu ženských Forrilů.

V roce 2405 měl kněz Forrilů bílou kožešinu. Skutečnost, že byl původně ženou, držel v tajnosti.

Forrilové svlékají kůži, během svlékání se straní ostatních, dokud jim nenaroste kůže nová.

Historie

Forrilové byli před asi 50‘000 lety umístěni na Forril-Station Maahky. Když Forril-Station přestala být používaná, přivařili Forrilové své kosmické lodě k platformám.

Degenerovaní potomci Forrilů uctívali robotský mozek kosmické stanice jako boha, Velkého Vazu. Při vyslovení jeho jména bylo povinností říhnout.

Na počest velkého Vazy docházelo v pravidelných intervalech k soubojům. Vítěz mohl proniknout do vnitřku stanice a podle okolností si odtud mohl odnést trofej.

Když Don Redhorse v roce 2405 nouzově přistál na Forril-Station, musel vklouznout do žlutého forrilského kožichu, aby mu bylo dovoleno vstoupit do souboje. Jeho přítel Brazos Surfat přišel během souboje o život. Redhorse nakonec pronikl do vnitřku stanice.

Aktuální data:
1.12.2021
1566 před NGL
31. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459549.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!