Aboyer, Emilio Alberto

Tento Pozemšťan má šedé vlasy, velmi vrásčitou tvář, koňské zuby, nos jako Indián a malé modré oči. V oblečení preferuje roláky a vysoké holínky. Rád se napije, přičemž nejraději konzumuje whisky, avšak je schopen obejít se bez alkoholu po dlouhou dobu. Od ukončení činnosti pro stát chová hněv vůči institucím Solárního impéria, ačkoli bere toto propuštění jako opodstatněné.

Je to dobrodruh a individualista, nemůže bez problémů žít v žádné společenské vrstvě. Aboyer býval agentem Galaktické rozvědky, ale po 22 letech byl vyhozen pro okakovanou nekázeň. Při akcích postupoval Aboyer často bezohledně, vědomě překračoval zákon a porušoval vnitřní předpisy rozvědky.

Kvůli nedostatku personálu byl Aboyer v březnu 2405 dočasně reaktivován jako agent Solární rozvědky. Rozhodujícím způsobem se podílel na zneškodnění tří zbraní, kterými se Mistři ostrovů pokoušeli zničit Zemi. Při likvidaci třetí zbraně si přizval na pomoc bytost ze Světa sta sluncí - Willyho, který s ním zůstal i nadále.

Při konferenci administrátorů koloniálních planet v roce 2435 byl opět povolán do služby. V tu dobu již jeho šedé vlasy zbělely.

Aktuální data:
3.8.2021
1566 před NGL
1. Ansoor 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459429.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!