Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Slovník > Postavy > Casalle, Trevor
hledat

Casalle, Trevor

(přesměrováno z: Trevor Casalle)
Informace o postavě:
Úmrtí:2. září 3581
Národ:Pozemšťané
Popis:urostlý, krátké černé vlasy, hnědé oči

Trevor Casalle byl v letech 3580/81 diktátorským vládcem aphilické Země. Měl urostlou sportovní postavu, krátké černé vlasy a hnědé oči. Casaleho oficiální titul jako hlavy státu Aphiliků zněl světlo čistého rozumu. V rozporu s mnoha jinými aphiliky u něj ztráta emocí nevedla ke zvětšení prainstinktů, ale ke zvětšení logického sektoru jeho mozku. Opodstatnění pro svůj post diktátora vidí v tom, že nikoho jiného nepovažuje za zosobnění čistého, emociálně neovlivnitelného intelektu.

Jako víceadmirál se účastnil expedice, jejímž úkolem bylo nalézt planetu, která by byla vhodná pro evakuaci obyvatelstva ze Země, protože hrozilo její zřícení do Schlundu. Poté co se mu podařilo ostatní vzbouřit proti jejich velícímu admirálovi Hodjovi (dával mu za vinu zničení potenciálně vhodné planety pro evakuaci), přičemž byl Hodj zabit, převzal Casalle vedení expedice. Cítí se předurčen vykonávat vyšší úlohy a vrací se zpět na Terru, aby kandidoval ve volbách Bullyho nástupce.

Casalle je v roce 3580 jako nástupce Reginalda Bulla zvolen novou hlavou diktátorské vlády aphilické Země, poté co odrovnal většinu ostatních kandidátů. 2. září 3581 přejde společně s téměř všemi z 20 miliard Aphiliků při zhroucení Terry do Schlundu do superinteligence ID.