Sluneční inženýři

Další informace o národu:
Domovská galaxie:Andromeda
Domovská planeta:Hoel

Národ z galaxie Andromeda. Byli žhavými koulemi o průměru asi metr. Neměli žádné údy a veškerou fyzickou práci prováděli mocí ducha. Energii čerpali z hvězd, mohli ji ukládat a vydávat podle libosti. Byly to bezelstné bytosti, a Mistři ostrovů je zneužívali ke svým účelům.

Pocházejí z planety Hoel, druhé planetu tří sluncí Eyehoe, kterým říkají soustava Tří matek. Jsou to tři modré obří hvězdy, které obíhají kolem společného těžiště. Před více než šedesát tisíci lety je uvedli do pozice, která je pro ně výhodná. Tvoří rovnoramenný trojúhelník. Po různých drahách tam krouží jedenáct planet. Jejich planeta je nejblíže těžišti a nikdy neopouští sluneční trojúhelník. Ze všech stran dostávají teplo a energii. Je to jejich elixír života, neboť bez tepla a energie by nemohli existovat.

Agaia Thetin je nalezla v Andromedě a časovým transmiterem je vyslala do minulosti, aby pro ni vytvořili síť hvězdných transmiterů. Sluneční inženýři to pro ni udělali, neboť netušili nic o zločinných plánech, které původní Faktor I realizoval.

Po zničení transmiterů chtěli Mistři ostrovů po těchto bytostech, aby vytvořili nový xcentrální šestiúhelník v Andromedě. Sluneční inženýři se však od Pozemšťanů dozvěděli, komu celá tisíciletí sloužili, a celý jejich národ spáchal kolektivní sebevraždu.

Sluneční inženýři podle posledních informací pochází ze zdegenerované větve Kosmických inženýrů Errantů.

Aktuální data:
28.10.2021
1566 před NGL
2. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459515.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!