Perry Rhodan 2455 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2455
Název:Vítězství morálky
(Sieg der Moral)
Autor:Uwe Anton
Cyklus:Mírojezdci / Negasféra
Vydáno poprvé:05. září 2008
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 1346 NGL
Perry Rhodan učiní objev – a karty jsou znovu zamíchány
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan – Rytíř Hlubiny zahájí poslední nápor.

Dyrameš – Kosmofekt vynese svůj poslední trumf.

Mondra Diamondová – Zřídka se cítí tak bezmocná.

Wan Ahriman – Starý radní vstupuje na scénu.

Situace Perryho Rhodana a lidstva je zoufalá: Gigantická vesmírná flotila, Terminační kolona TRAITOR, obsadila planety Mléčné dráhy. TRAITOR jedná z pověření chaotarchů, Mocností Chaosu. Cílem je nekompromisní vykořisťování. Mléčná dráha má být využita jako zdroj surovin k zabezpečení existence negasféry. Tento kosmický útvar vzniká v blízké galaxii Hangay – jde o místo, které je neobyvatelné pro běžný život a kde neplatí přírodní zákony.

Lidé na Zemi a ostatních planetách Sluneční soustavy stále odolávají úderům Terminační kolony, zabarikádováni za štítem TERRANOVA.

Aby mohl zasáhnout proti blížícímu se zániku lidské civilizace, sáhl Rhodan k odvážnému plánu: S kosmickou lodí JULES VERNE vyrazil dvacet milionů let do minulosti. Zde byl svědkem toho, jak byla zničena tehdy se formující negasféra.

JULES VERNE uspěje a podaří se mu vrátit do reálného času; díky poškození však loď nedosáhla domovské Mléčné dráhy a nalézá se v miliony světelných let vzdálené galaxii Tare–Šarm. Zde Perry Rhodan padne do rukou pomocníků Kosmokratů – aby se dostal domů, musí se zasadit o VÍTĚZSTVÍ MORÁLKY...

Aktuální data:
21.1.2022
1565 před NGL
2. Katany Capitu 18995 da Ark
10022 pzA
JD: 2459600.5
58422 dha-Tamar
 
rss kanál