Perry Rhodan 2454 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2454
Název:Loď z věčnosti
(Schiff aus der Ewigkeit)
Autor:Hubert Haensel
Cyklus:Mírojezdci / Negasféra
Vydáno poprvé:29. srpna 2008
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 1346 NGL
Vstoupí na obelisk – a uvidí jiný svět
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan – Nesmrtelný vidí možnost, jak si zavázat Yakonty.

Jorgo – Velice zvláštní šéf muzea.

Icho Tolot – Haluťan doprovází expedici do Tare–Šarmu a potká staré známé.

XXXX – Yakonto chce rozřešit hádanku, v níž jde o původ jeho lidí.

Situace Perryho Rhodana a lidstva je zoufalá: Gigantická vesmírná flotila, Terminační kolona TRAITOR, obsadila planety Mléčné dráhy. TRAITOR jedná z pověření chaotarchů, Mocností Chaosu. Cílem je nekompromisní vykořisťování. Mléčná dráha má být využita jako zdroj surovin k zabezpečení existence negasféry. Tento kosmický útvar vzniká v blízké galaxii Hangay – jde o místo, které je neobyvatelné pro běžný život a kde neplatí přírodní zákony.

Lidé na Zemi a ostatních planetách Sluneční soustavy stále odolávají úderům Terminační kolony, zabarikádováni za štítem TERRANOVA.

Aby mohl zasáhnout proti blížícímu se zániku lidské civilizace, sáhl Rhodan k odvážnému plánu: S kosmickou lodí JULES VERNE vyrazil dvacet milionů let do minulosti. Zde byl svědkem toho, jak byla zničena tehdy se formující negasféra.

JULES VERNE uspěje a podaří se mu vrátit do reálného času; díky poškození však loď nedosáhla domovské Mléčné dráhy a nalézá se v miliony světelných let vzdálené galaxii Tare–Šarm. Zde Perry Rhodan narazí na z Cynů pocházející národ a LOĎ Z VĚČNOSTI...

Aktuální data:
17.5.2022
1565 před NGL
23. Tarman 18996 da Ark
10022 pzA
JD: 2459716.5
58422 dha-Tamar
 
rss kanál