Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Série > Perry Rhodan > svazek 2453
hledat
Německá obálka (1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2453
Název:Ve Strmém městě
(In der Steilen Stadt)
Autor:Christian Montillon
Cyklus:Mírojezdci / Negasféra
Vydáno poprvé:22. srpna 2008
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 1346 NGL
Intriky na Evoluxu – komando zlodějů se probojuje k cíli
Hlavní postavy románu:

Mondra Diamondová – Její plán překoná několik překážek a zavede ji do dlouho opuštěné stanice.

Ekatus Atimoss – Parapolizátory nemohou vyřešit každý problém.

Velitel Pothawk – Laosoor a jeho bratři využijí svůj talent.

Do Taptargo, Vanta Aquinto a Siso Dirio – Osudy Yakontů a Pozemšťanů jsou propleteny.

Situace Perryho Rhodana a lidstva je zoufalá: Gigantická vesmírná flotila, Terminační kolona TRAITOR, obsadila planety Mléčné dráhy. TRAITOR jedná z pověření chaotarchů, Mocností Chaosu. Cílem je nekompromisní vykořisťování. Mléčná dráha má být využita jako zdroj surovin k zabezpečení existence negasféry. Tento kosmický útvar vzniká v blízké galaxii Hangay – jde o místo, které je neobyvatelné pro běžný život a kde neplatí přírodní zákony.

Lidé na Zemi a ostatních planetách Sluneční soustavy stále odolávají úderům Terminační kolony, zabarikádováni za štítem TERRANOVA.

Aby mohl zasáhnout proti blížícímu se zániku lidské civilizace, sáhl Rhodan k odvážnému plánu: S kosmickou lodí JULES VERNE vyrazil dvacet milionů let do minulosti. Zde byl svědkem toho, jak byla zničena tehdy se formující negasféra.

Návrat do domovské Mléčné dráhy se však nezdařil; Rhodan a JULES VERNE uvízli v galaxii Tare–Šarm na světě Kosmokratů. Družka Perryho Rhodana, Mondra Diamondová, vymyslí odvážný plán: Chce ukrást jednu z legendárních modrých kosmokratických lodí. Ta se však nalézá VE STRMÉM MĚSTĚ...