Perry Rhodan 2428 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2428
Název:Mstitel Hobogey
(Hobogey der Rächer)
Autor:Horst Hoffmann
Cyklus:Mírojezdci / Negasféra
Vydáno poprvé:29. února 2008
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 20‘059 813 př. Kr.
V protonegasféře – Pozemšťan bojuje o život
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan – Zajatec se odváží útěku a ztroskotá.

Glinvalan – Terminační herold se podrobí Duálovi.

Ekatus Atimoss – Duál vidí šanci rehabilitovat se před KOLTOROCEM.

Hobogey – Mstitel pátrá po vrazích svého lidu.

V roce 1346 Nového galaktického letopočtu stojí lidstvo před největší hrozbou svých dějin: Nezměrné síly Terminační kolony TRAITOR dobyly Mléčnou dráhu a obsadily téměř všechny obydlené planety. Gigantická vesmírná flotila TRAITOR pracuje ve službě chaotarchů. Jejím cílem je využití zdrojů Lokální skupiny a zabezpečení existence negasféry – životu nepřátelského místa, kde neplatí fyzikální zákony.

Boj proti TRAITORu je veden na mnoha frontách a mnohými bytostmi: V daleké minulosti pátrá například Perry Rhodan po tajemství „retroverze“. Cesta po stopách superinteligence ARCHETIM zavede Rezidentovu loď až do galaxie Tare–Šarm. Zde je však zajat a unesen služebníky Chaotarchů – a jeho jedinou nadějí se tak stane MSTITEL HOBOGEY...


Ekatus Atimoss a Glinvaran dospějí na palubě TAROSHI nepozorovaně do nitra negasféry Tare–Šarm. Duální bytost by nejradši Perryho Rhodana, jehož zajala, okamžitě zabila, ale Terminační herold je proti. Rhodan se má stát otrokem Kolony. Cílem obou služebníků Chaosu je dosáhnout KOLTOROC a prozradit mu veškeré informace o vojenském ležení INTAZO.

Aktuální data:
5.7.2022
1565 před NGL
29. Dryhan 18996 da Ark
10022 pzA
JD: 2459765.5
58422 dha-Tamar
 
rss kanál