Perry Rhodan 2419 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2419
Název:Nový pán SOL
(Der neue Herr der SOL)
Autor:Leo Lukas
Cyklus:Mírojezdci / Negasféra
Vydáno poprvé:28. prosince 2007
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 13441346 NGL
Smíšek a nadbytost – činkovitá loď v rukou nepřítele
Hlavní postavy románu:

Ronald Tekener – Smíšek se dopustí závažné chyby.

Steph La Nievand – „Podplukovník pro zvláštní úkoly“ prokáže platnost svého titulu.

Kirmizz – Designovaný lodivod chaotenderu VULTAPHER stojí krátce před nástupem služby.

Grejnša a Dshäim – Dvoubytost Czé–Kih má pečovat o nevítaného hosta.&&&&

V roce 1346 Nového galaktického letopočtu stojí lidstvo před největší hrozbou svých dějin: Nezměrné síly Terminační kolony TRAITOR dobyly Mléčnou dráhu a obsadily téměř všechny obydlené planety. Gigantická vesmírná flotila TRAITOR pracuje ve službě chaotarchů. Jejím cílem je využití zdrojů Lokální skupiny a zabezpečení existence negasféry – životu nepřátelského místa, kde neplatí fyzikální zákony.

Nesmrtelný Arkonidan Atlan se odebral na nebezpečnou cestu do Hangaye, středu všeho dění. Zde se Atlan snaží, pokud možno bez otevřených konfliktů s daleko silnějšími loďstvy TRAITORu, najít informace a spojence. To je však těžký úkol v galaxii, jejíž prostorčasová struktura se pomalu hroutí. Ke svému zděšení narazí Arkonidan na dobře známou, avšak v žoldu nepřítele operující činkovitou loď, jejíž operace řídí NOVÝ PÁN SOL...


Ronald Tekener se od doby, co Dao Lin–H'ay opustila SOL, utápí v žalu. Pochybuje o sobě a nedokáže se rozhodnout, jakým způsobem pokračovat v misi činkovité lodi. Následně je mu předána petice, kterou podepsaly více než dvě třetiny Solánců. Lidé jsou Mom'Serimům vděčni za jejich pomoc během entropického cyklónu a žádají jejich začlenění do LSP. Když jsou ujasněny jisté právní rozpory, je petici vyhověno.

Aktuální data:
23.10.2021
1566 před NGL
34. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459510.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!