Nonové

Medvědovití Nonové jsou domácí formou života na Honuru. Jsou asi 30 cm dlouzí a mají kožešinu. Na základě jejich vzhledu (mají smutné oči a veselý nos) je mnoho lidí považuje za žertovné a milé. Tento dojem ale klame. Nonové jsou produktem laboratoří Arasů. Při kontaktu vylučují jed Argonin, který u mnoha ras lemurského původu vyvolává hypereuforii.

Historie

Medvědi byli na Honur vysazeni ve 13. tisíciletí před Kristem. Krátce na to byla planeta prohlášena za zakázanou zónu.

Během následujících tisíciletí používali Arasové planetu jako tajnou základnu pro získávání drog. Vybudovali si zařízení, ve kterých chovali zvířata a v pravidelných odstupech sbírali jed. Na jiných planetách se z jedu vyhotovovala droga. Vedle toho slouží zvířata pro zneškodnění posádek lodí, které přistály na planetě. Lodě jsou pak odtaženy na lodní hřbitov v polární oblasti a vyklizeny roboty. Posádky poté slouží Arasům jako nedobrovolné testovací subjekty nebo jsou na místě zlikvidovány.

V roce 1984 přistál na Honuru TITAN. Větší část posádky byla infikována Nony. Později jsou objeveni Arasové. Tajná základna je zničena a Nonuové ztratili po přestání krmení svůj jedový potenciál.

Aktuální data:
28.10.2021
1566 před NGL
2. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459515.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!