KING

KING je superinteligence, která v dubnu 3808 (221 NGL) vzešla v galaxii Bars-2-Bars ze souboje mezi Anti-ID a Wöbbekingem.

Jméno si superinteligence zvolila na základě jazyka svých pomocníků a spojenců - Solánců na palubě kosmické lodi SOL a Atlana. Byl s tím spojen i nádech humoru, protože KING od ID zřejmě zdědil i část osobnosti. Jméno je dvojsmyslné. Zaprvé se tak nazývá člověk, který stojí v čele hierarchie, a zadruhé lidé, kteří bez mrknutí oka vykonají něco nestandardního.

Historie

Wöbbeking, od Anti-ID se odštěpivší pozitivní jádro, díky zásahu Chybraina zvítězil v jejich střetnutí. Ze splynutí obou entit vznikla nová pozitivní superinteligence KING.

Přitom bylo jasné, že to odpovídá primárnímu plánu kosmokratů. Protože nepředpokládali, že se Anti-ID během svého vypovězení do Bezejmenné zóny skutečně změní v pozitivního, naplánovali přes mnoho okolků kromě jiného únos Atlana a jeho zajetí negativní superinteligencí. K tomuto plánu patřil také vznik Chybraina.

S několika Solánci se pak KING vydal do velmi vzdáleného sektoru universa, kde měl působit v zájmu kosmokratů. O jeho dalších dobrodružstvích není v současnosti nic známo.

V tomto článku je použit překlad textu z článku »KING« na německé Perrypedii (perrypedia.proc.org)
Aktuální data:
20.6.2021
1566 před NGL
36. Messon 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459385.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!