Altra Atlan da Orbanaschol

Informace o postavě:
Datum narození:1182 NGL
Úmrtí:?
Výška:1,86 m
Národ:Arkonidané
Popis:vysoký, silný, trénovaný; tmavočervené oči, krátké bílé vlasy
Tituly:Atlanův kmotřenec

Altra Atlan da Orbanaschol je Arkonidan a Atlanův kmotřenec.

Popis

Altra je 1,86 metrů vysoký, silný a trénovaný. Má tmavočervené oči a své světlé vlasy nosí krátké.

Charakteristika

Altra je synem Atlanova dobrého přítele Kassiana da Orbanaschol. Nesmrtelný Arkonidan je Altrův vážený vzor. Když je delší čas na cestách vesmírem, velice trpí oddělením od své ženy a dětí.

Životopis

Altra se narodil roku 1182 NGL. Je poslán k Atlanovi na vyučení a od roku 1224 NGL patří k posádce ATLANTIS. Slouží na této lodi, a později i na AT-TOSOMA. jako první pilot. Přidá se také k Atlanově expedice do Omega Centauri a účastní se nasazení na několika světech.

Když je AT-TOSOMA v Omega Centauri na oběžné dráze Othmury, jsou všichni mentálně nestabilizovaní členové posádky ovlivněni obrovskou, psionicky nadanou bytostí, která žije na planetě. Pod ovlivněním zažívají členové posádky své tajné choutky. Tak dojde například k divokým orgiím, do kterých se zapojí i Altra a Li da Zoltral. Altrův vztah k Atlanovi, který Li da Zoltral miluje, je proto dlouhou dobu velice napjatý. Altra si je v prvních dnech po této události zvláště vědom svých povinností.

Na rekreační planetě Theka je Altra unesen Tariky. Nic se mu však nestane a bude opět osvobozen, když se Atlan s Tariky spřátelí.

Aktuální data:
1.8.2021
1566 před NGL
36. Tedar 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459427.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!