Perry Rhodan 3009 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 3009
Název:Klan sabotérů
(Clan der Saboteure)
Autor:Leo Lukas
Cyklus:Mythos
Vydáno poprvé:19. dubna 2019
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 18. až 25. listopadu 2045 NGL
Atlan a Gucky na světě ze železa – kosmická loď by mohla být ztracena
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Atlan da Gonozal – Aby zachránil svou loď, Arkonidan se nechá vydírat.

Gucky – Myšob padne do pasti, která by neměla existovat.

Sichu Dorksteiger a Lerva Onteren – Vědkyně usilují o porozumění s Posbii z Culsu.

Skedio-2 a Jednokolona – Představitelé majorita nejsou imunní proti mezerám ve znalostech.

Kyr Hemaldh, Treffgamma a Montagne – Renegáti soupeří o pochybné panství.

Ilustrace:
Perry Rhodan 3009 (Ilustrace 1)
© VPM kg.

Více než 3000 let v budoucnosti: Jako Terranci se už dávno označují lidé, kteří za sebou nechali Zemi i celou Sluneční soustavu. V nekonečnu vesmíru potkávají mimozemšťany všeho druhu. Potomci Pozemšťanů osídlili tisíce světů, bezpočet kosmických lodí cestuje až k těm nejvzdálenějším hvězdám.

Perry Rhodan je člověk, který už od počátku vede lidstvo na jeho cestě do kosmu. Nyní stojí před možná největší výzvou svého života: Návrat z poslední mise ho katapultoval přibližně 500 let do budoucnosti. Datová záplava znehodnotila téměř veškeré historické dokumenty, takže pouze databanky RASE ČUBAJE uchovávají skutečnou historii lidstva.

Zatímco se Perry Rhodan vydává sbírat informace a pátrat po spojencích, převezme Arkonidan Atlan velení nad RASEM ČUBAJEM a vyhledá pomoc starých přátel lidstva, Posbiů. Na temném světě Culsu potkává KLAN SABOTÉRŮ...


Stručný obsah:

Na Culsu se Atlan a Gucky setkávají s Posbii. Ti jsou na temnosvětě rozštěpeni do dvou frakcí. Zástupci takzvané „majority“ požádají Galaktiky, aby jim pomohli v boji s „klanem sabotérů“. Teprve potom má být zahájena oprava RASE ČUBAJE. Záležitost kolem sabotérů se nakonec vysvětlí – za jejich činy stál až nevysvětlitelný strach z Cairanů. Opět jednotní Posbiové začnou pracovat na opravách.