Perry Rhodan 3005 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 3005
Název:Kolébka lidstva
(Wiege der Menschheit)
Autor:Andreas Brandhorst
Cyklus:Mythos
Vydáno poprvé:22. března 2019
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 2045 NGL
Terranci na Tellusu – a pod kouzlem neuvěřitelného objevu
Hlavní postavy románu:

Tenga – Siganec prokáže dobré oko.

Perry Rhodan – Terranec je konfrontován s nepříjemným obrazem.

Amma Vargas – Velitelka kosmické lodi potká legendu.

Shanlud – Archeolog chce všechnu slávu pro svůj lid.

Více než 3000 let v budoucnosti: Jako Terranci se už dávno označují lidé, kteří za sebou nechali Zemi i celou Sluneční soustavu. V nekonečnu vesmíru potkávají mimozemšťany všeho druhu. Potomci Pozemšťanů osídlili tisíce světů, bezpočet kosmických lodí cestuje až k těm nejvzdálenějším hvězdám.

Perry Rhodan je člověk, který už od počátku vede lidstvo na jeho cestě do kosmu. Nyní stojí před možná největší výzvou svého života: Návrat z poslední mise ho katapultoval přibližně 500 let do budoucnosti. Datová záplava znehodnotila téměř veškeré historické dokumenty, takže pouze databanky RASE ČUBAJE uchovávají skutečnou historii lidstva.

Perry Rhodan se nyní s posádkou své kosmické lodi, RASE ČUBAJE, shledává v takzvané cairanská epoše. Od jejich odletu se mnohé změnilo. Na scéně se objevily nové národy, důvěrně známé státy minulosti už neexistují, a Země samotná je považována za mýtus. Přitom právě ona je KOLÉBKOU LIDSTVA...


Stručný obsah:

Jeden velmi vzdálený svět – Tellus – má být ztracenou Terrou. Perry letí na místo, aby vše posoudil. Nalezne zničenou Terranii a sochy sebe samého jako diktátora. Dojde k potyčce s Dvojkondičním Rar Elnem, kterou nakonec ukončí záhadná entita Exta. Na popud zrádce se na místě vynoří i Cairani, Rhodan jim však unikne, zatímco finguje svou smrt.

Aktuální data:
24.9.2021
1566 před NGL
9. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459481.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!