Perry Rhodan 2717 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2717
Název:Vothantar Zhy
(Vothantar Zhy)
Autor:Susan Schwartz
Cyklus:Atopický tribunál
Vydáno poprvé:13. září 2013
Vydáno v češtině: -
Tribunál sáhne po Arkonu – admirál Tekener jde do akce
Hlavní postavy románu:

Monkey – Lord admirál USO je vyžádán.

Gaumarol da Bostich – Imperátor padne do hledáčku četných lovců.

Ronald Tekener – Smíšek se angažuje celým srdcem.

Yscrou da Scadgasd – Velitelka Vothantar Zhy bere svůj úkol velmi vážně.

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

V roce 1514 Nového galaktického letopočtu, který podle starého kalendáře odpovídá počátku šestého tisíciletí, patří Země k Lize svobodných Pozemšťanů. V tomto galaktickém státním útvaru se spojily tisíce slunečních soustav, na jejichž planetách sídlí lidé.

V galaxii lidstva v současné době vládne neklid. Jednak hrozí válka mezi Tefrody a Bluesany, a navíc se zde angažuje Atopický tribunál. Ten chce celý hvězdný ostrov podrobit své jurisdikci. Mluvčími tribunálu jsou Onryoňané. Žádají o vydání Perryho Rhodana a imperátora Bosticha, kteří mají být souzeni pro své četné zločiny. Hlavní z těchto činů – takzvaný světopožár – se však podle všeho odehraje ve vzdálené budoucnosti.

Oba Nesmrtelní sice unikli svým pronásledovatelům, ale na jak dlouho? Po Sluneční soustavě se teď do hledáčku přisluhovačů tribunálu dostal i Arkon. Zoufalá naděje Arkonidanů se skrývá za kódovým označením VOTHANTAR ZHY...


Aktuální data:
27.11.2021
1566 před NGL
28. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459545.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!