Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Série > Perry Rhodan > svazek 2479
hledat
Německá obálka (1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2479
Název:Technomorfóza
(Technomorphose)
Autor:Arndt Ellmer
Cyklus:Mírojezdci / Negasféra
Vydáno poprvé:20. února 2009
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 1347 NGL
JULES VERNE je přestavován – plavidlo jde do nové akce
Hlavní postavy románu:

Largo Fantain – Krystalový specialista se stává krystalovým agentem.

Lanz Ahakin – Velitel JULESE VERNA žene své lidi neúnavně kupředu.

Perry Rhodan – Velitel expedice se strachuje o budoucnost.

Jádro – Všebytost dorazí ke galaxii Hangay.

Situace Perryho Rhodana a lidstva je zoufalá: Gigantická vesmírná flotila, Terminační kolona TRAITOR, obsadila planety Mléčné dráhy. TRAITOR jedná z pověření chaotarchů, Mocností Chaosu. Cílem je nekompromisní vykořisťování. Mléčná dráha má být využita jako zdroj surovin k zabezpečení existence negasféry. Tento kosmický útvar vzniká v blízké galaxii Hangay – jde o místo, které je neobyvatelné pro běžný život a kde neplatí přírodní zákony.

Lidé na Zemi a ostatních planetách Sluneční soustavy stále odolávají úderům Terminační kolony, zabarikádováni za štítem TERRANOVA. Zpoza této bariéry se všemi prostředky pokouší škodit záměrům Kolony.

Existuje však naděje, že budou plány Chaosu zmařeny, zejména díky Perrymu Rhodanovi, jemuž se podařilo zdokumentovat retroverzi negasféry v Tare–Šarmu. Navíc byl zničen Služebnický hrad CRULT. Prudkým vývojem prošla situace u Mírojezdců, kteří se konečně odhodlali k aktivnímu boji. Perry Rhodan vyrazil s lodí JULES VERNE do Hangaye – a cestou projde činkovité plavidlo TECHNOMORFÓZOU...