Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Série > Perry Rhodan > svazek 2480
hledat
Německá obálka (1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2480
Název:Prognostikové
(Die Prognostiker)
Autor:Uwe Anton
Cyklus:Mírojezdci / Negasféra
Vydáno poprvé:27. února 2009
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 1347 NGL
V galaktickém centru – EŠER narazí na hranice svých možností
Hlavní postavy románu:

EŠER – Parapozitronika počítá, počítá a počítá...

Dr. Laurence Savoire – První kybernetik se obává brzkého odhalení.

Isokrain – Kosmytíř musí zasáhnout jako řešitel problémů.

Pal Astuin a Merlin Myhr – Dva avataři.

Warding Atarin – Muž na tajné misi v doprovodu dvou žen.

Situace Perryho Rhodana a lidstva je zoufalá: Gigantická vesmírná flotila, Terminační kolona TRAITOR, obsadila planety Mléčné dráhy. TRAITOR jedná z pověření chaotarchů, Mocností Chaosu. Cílem je nekompromisní vykořisťování. Mléčná dráha má být využita jako zdroj surovin k zabezpečení existence negasféry. Tento kosmický útvar vzniká v blízké galaxii Hangay – jde o místo, které je neobyvatelné pro běžný život a kde neplatí přírodní zákony.

Lidé na Zemi a ostatních planetách Sluneční soustavy stále odolávají úderům Terminační kolony, zabarikádováni za štítem TERRANOVA. Zpoza této bariéry se všemi prostředky pokouší škodit záměrům Kolony.

Po úspěchu Rhodanovy expedice do minulosti a zničení Inspektora postupu a jeho Služebnického hradu se nyní lidstvo připravuje k rozhodnému protiútoku, jehož cílem je Hangay – této galaxie však nelze dosáhnout pomocí běžných lodí. K otevření cesty do Hangaye je kromě jiného nasazena i parapozitronika EŠER. Je tu však něco, s čím nikdo nepočítal – a tím jsou PROGNOSTIKOVÉ...