Perry Rhodan 2450 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2450
Název:Evolux
(Evolux)
Autor:Robert Feldhoff
Cyklus:Mírojezdci / Negasféra
Vydáno poprvé:01. srpna 2008
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 1346 NGL
JULES VERNE se materializuje – a dosáhne Bílý svět
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan – Pozemšťan skočí s JULESEM VERNEM časem a nalezne Bílý svět.

Mondra Diamondová – Pozemšťanka povolí uzdu svým pocitům.

Castun Ogoras – Velitel Yakontů vede Pozemšťany na Evolux.

Dyrameš – Sekvenční inspektor odpovídá za efektivitu prací.

Gucky – Myšob použije silná slova.

Situace Perryho Rhodana a lidstva je zoufalá: Gigantická vesmírná flotila, Terminační kolona TRAITOR, obsadila planety Mléčné dráhy. TRAITOR jedná z pověření chaotarchů, Mocností Chaosu. Cílem je nekompromisní vykořisťování. Mléčná dráha má být využita jako zdroj surovin k zabezpečení existence negasféry. Tento kosmický útvar vzniká v blízké galaxii Hangay – jde o místo, které je neobyvatelné pro běžný život a kde neplatí přírodní zákony.

Lidé na Zemi a ostatních planetách Sluneční soustavy stále odolávají úderům Terminační kolony, zabarikádováni za štítem TERRANOVA.

Aby mohl zasáhnout proti blížícímu se zániku lidstva, sáhne Rhodan k odvážnému plánu: S kosmickou lodí JULES VERNE a posádkou specialistů z různých národů vyrazí do minulosti. Už dvacet milionů let před počátkem pozemského letopočtu byla jedna z negasfér zničena – a posádka JULESE VERNA chce pozorovat, jak k tomu došlo.

JULES VERNE skutečně dosáhne dějiště rozhodující bitvy v galaxii Tare–Šarm. Loď je však těžce poškozena; teprve v poslední minutě zahájí Perry Rhodan skok do přítomnosti. Lidstvo nyní očekává návštěva zvláštního světa: Je to EVOLUX...

Aktuální data:
3.12.2021
1566 před NGL
33. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459551.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!