Neo Platinová edice 2 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Neo Platinová edice, svazek 2
Název:Cíl útoku Terrania
(Angriffsziel Terrania)
Autor:Michael Thiesen
Vydáno poprvé:8. prosince 2014
Vydáno v češtině: -
z Databáze Multiversa

V létě roku 2036 se Terrania pro miliony lidí stává snem o budoucnosti, který vzniká díky Perrymu Rhodanovi a jeho společníkům. Metropole by se měla stát střediskem sjednoceného lidstva. Tato vize míru a svobody vyrůstá uprostřed pouště Gobi, daleko od center civilizace.

V budování města Rhodanovi pomáhají roboti, které mu k dispozici dali Arkonidané. Technika mimozemšťanů přeměňuje nehostinné místo uprostřed pouště Gobi na rozvíjející se město – a energetická kopule chrání Terranii před útoky zvenčí.

Ne všichni lidé však sdílí Rhodanův sen. Čínští vojáci obléhají Terranii, další mocnosti bojují o zbraně Arkonidanů. V této nebezpečné situaci se v Terranii objevují zvláštní lidé: mutanti, jejichž speciální dary mohou mít neuvěřitelný dopad na osud celého lidstva.

Obsažené díly Perry Rhodan NEO:

Perry Rhodan Neo 5 (Německá obálka, 1. vydání)   Perry Rhodan Neo 5: Škola mutantů

//Píše se rok 2036: Perry Rhodan a jeho přítel Reginald Bull jsou od přistání s kosmickou lodí STARDUST uvězněni v poušti Gobi. Oba astronauti jsou před útoky čínské armády chráněni energetickou kupolí. Ale z dlouhodobého hlediska se zdá, že proti útočníkům nemají šanci.

Perry Rhodan se drží své vize: chce sjednotit lidstvo a chce zabránit hrozící světové válce. ...

Perry Rhodan Neo 6 (Německá obálka, 1. vydání)   Perry Rhodan Neo 6: Temná dvojčata

//Píše se rok 2036: Perry Rhodan a jeho přítel Reginald Bull jsou od přistání s kosmickou lodí STARDUST uvězněni v poušti Gobi. Oba astronauti jsou před útoky čínské armády chráněni energetickou kupolí. Ale z dlouhodobého hlediska se zdá, že proti útočníkům nemají šanci.

Perry Rhodan se však drží své vize. Chce sjednotit lidstvo a chce zabránit hrozící světové válce. ...

Perry Rhodan Neo 7 (Německá obálka, 1. vydání)   Perry Rhodan Neo 7: Útěk z Terranie

//V létě roku 2036 se Terrania pro miliony lidí stává snem o budoucnosti: v tomto neúrodném místě uprostřed pouště Gobi Perry Rhodan s hrstkou svých společníků realizuje svou vizi. Roboti staví město, které se jednou stane centrem sjednoceného lidstva. Město je chráněno energetickou kupolí.

Ale pak je rozpoutáno peklo: čínská armáda odpálí jadernou bombu v bezprostřední blízkosti města. ...

Perry Rhodan Neo 8 (Německá obálka, 1. vydání)   Perry Rhodan Neo 8: Terranci

//Léto 2036: Město Terrania je sen o budoucnosti, který fascinuje miliony lidí. Tato vize vzniká uprostřed pouště Gobi, daleko od všech center civilizace. Perry Rhodan a jeho společníci budují s pomocí robotů, které mu dali k dispozici mimozemšťané, město, které se jednoho dne stane centrem sjednoceného lidstva.

V tuto chvíli žije na Zemi pouze jediný z těchto mimozemšťanů. ...

Neo Story 2 (Německá obálka, 1. vydání)   Neo Story 2: Klenot v lotosu

Clark G. Flipper patří k malé skupině astronautů, která se pod velením majora Perryho Rhodana vydala na Měsíc. O jeho životě toho nikdo moc neví, je ale vždy v centru dění. Když se lidé setkávají s mimozemšťany a život na Zemi se z minuty na minutu změní, Flipper bojuje s osobními problémy. Než odletí na Měsíc, jeho partnerka Beth Gale je vyslána na pouť ledovými výšinami Himalájí. ...