Menu
Informace o postavě:
Místo narození:Tramp
Úmrtí:okolo roku 2600 na Marsu (vstup do ID)
Národ:Myšobové (Iltové)
Popis:vypadá jako kříženec bobra a myši
Výskyt postavy v seriálu:
Poprvé v sérii Perry Rhodan:PR 126: Stíny útočí
Naposledy v sérii Perry Rhodan:PR 193: Panika ve Sluneční soustavě
Podrobná statistika výskytu postavy v sérii Perry Rhodan
graf výskytu postavy v seriálu

:Myšobí děvče patří k 28 Iltům zachráněných Guckym z umírající planety Tramp. Je nadaná telepatka, výborná telekinetka, ale teleportace jí naproti tomu moc nejde. Po Geckovi byla Iltu druhým nejstarším zachráněným Iltem. Roku 2112 se stala Guckyho ženou. Jejich syn Jumpy se narodil v roce 2403.

:Iltu se neúčastnila velké expedice myšobů, která se v roce 2328 vydala zachránit unesené vůdce solární říše a USO Perryho Rhodana a Atlana (nejspíš kvůli jejímu těhotenství). Přesto se však během mnoha dobrodružství, která absolvovala po Guckyho boku, nesmazatelně zapsala do historie lidstva. Navíc měla za úkol kontrolovat ostatní myšoby, žijící na Marsu.

:O jejím osudu po roce 2437 není známo téměř nic. Lze se jen domnívat, že život Iltu skončil okolo roku 2600, pravděpodobně na Marsu.

:V dubnu roku 1291 NGL na ni nečekaně narazí Gucky a to v době, kdy umělá planeta Poutník vstupuje do Kotle DaGlauše. Iltu ho informuje, že byla na krátký čas uvolněna ze společného vědomí ID, do něhož přešla nejen ona, ale i všichni ostatní Iltové (včetně těch, kteří zahynuli při zkáze Trampu).