Fiktivní hra

Fiktivní hry, nebo také simulátorové hry, jsou produkty arkonidského zábavního průmyslu, které jsou zodpovědné za degeneraci Arkonidanů ve 20. a 21. století.

Herní princip

Fiktivní hry promítají myšlenky a pocity uživatele ve formě rychle se měnících, abstraktních obrazových symbolů a disharmonických ruchů na displej, resp. reproduktor. Tak zvaný simultánní projektor vytváří z mozkových vln uživatele opticky a akusticky vnímatelné impulsy. Funguje pravděpodobně na stejném principu jako přístroje k hypnoškolení.

Existují různé fiktivní hry, které jsou vyvinuty příslušně nadanými Arkonidany. Tito fiktivní umělci díky svým kompozicím získali velikou úctu mezi obyvateli hrajícími fiktivní hry. Hry vyvolávají u každého uživatele šťastné pocity podobné extázi a příjemné stavy. Při delším používání ale dochází k nemoci podobné závislosti. Uživatel ztrácí všechen zájem o své okolí, zajímá se pouze o fiktivní hry nebo o získání nové fiktivní hry.

Známé kompozice

Stěžejní dílo komponisty OsceraOdstíněné vzory ve vznášející se ledové kouli

Historie

Fiktivní hry vyvinula pravděpodobně SENTENZA, v každém případě byla tato zločinecká organizace největším distributorem fiktivních her.

Ve 20. století terranského letopočtu jsou již miliardy Arkonidanů na hlavních světech tohoto národa nakaženi fiktivními hrami a dochází k úpadku. Posádky kosmických lodí tráví skoro všechen čas před monitory fiktivních her a propadají letargii. Jejich úkoly přebírají roboti. Nečinnost posádek křižníků způsobuje mnoho nečekaných katastrof, mezi jinými také zřícení AETRONU na Měsíci.

Aktuální data:
31.7.2021
1566 před NGL
35. Tedar 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459426.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!