1-Korrago

Informace o postavě:
Místo narození:kosmická továrna MATERIA
Úmrtí:30. července 1290 NGL
Výška:4 metry
Národ:Korragové
Popis:obrovitý robot s černou kůží
1-Korrago
1-Korrago
© VPM kg.

1-Korrago byl Korrago, který působil jako sluha Šabazzy.

Vzhled

Se svými čtyřmi metry byl jasně vyšší, než ostatní roboti stejného typu. Kromě toho disponoval tzv. emosimulátorem. 1-Korrago je obr. Díky své výšce a černé kůži je velice impozantní.

Životopis

1-Korrago, první vyrobený robot typu Koraggo, je velice vyspělý stroj. Pomocí svého emosimulátoru je schopen emulovat pocity, je ovšem schopen tuto svou dovednost kdykoli vyřadit. Když se poprvé aktivují robotovy smysl, nachází se právě v kosmické továrně MATERIA. 1-Korrago dostane příkaz vyčkávat na příchod svého zatím neznámého pána, aby pak pro něho vybudoval nový druh robotů, Koraggy. 1-Korrago stráví na MATERII tisíce let, během nichž čeká na předpovězené události. Robot využívá tohoto času k tomu, aby procházel nekonečná prostranství MATERIE, ani tak však není schopen prozkoumat zařízení v celé jeho velikosti. Další desetiletí tráví robot na povrchu továrny a pozoruje pohyb souhvězdí. Čas nehraje pro 1-Korraga žádnou významnější roli, neboť jeho kybernetické tělo nepodléhá stárnutí.

Na zakázku kosmokratického robota Cairola Druhého kontroluje 1-Korrago přestavbu SOL. V tu dobu přichází na MATERII dlouho očekávaná Šabazza a robot se stává jejím služebníkem. Dne 30. července 1290 NGL je 1-Korrago zničen Rhodanovým oddílem během bitvy na Century I.

Aktuální data:
17.5.2022
1565 před NGL
23. Tarman 18996 da Ark
10022 pzA
JD: 2459716.5
58422 dha-Tamar
 
rss kanál