Sheerdurn

Informace o postavě:
Místo narození:Charonovo mračno
Národ:Charonec
Popis:starý Charonec s popelavě šedými vlasy
Tituly:bývalý strukturální pilot, člen Charonského sboru

Sheerdurn je starý Charonec, dříve to byl strukturální pilot.

Vzhled

Má popelavě šedé vlasy.

Charakter

Je to především legendární pilot, z něhož se po ztrátě schopností stal jen stín původní osoby. Často bývá rozpačitý, jeho ruce se příležitostně třesou, přesto se Sheerdurn navzdory svému věku dovede v případě potřeby chovat velice energicky. Po setkáním s Kempem Doll'Arymem se mu vrátí radost ze života.

Dějiny

Sheerdurn byl kdysi slavným strukturálním pilotem, skutečnou legendou a vzorem. Byl učitelem otce Kempa Doll'Aryma, potom ho však zastihl osud v podobě strukturální bouře. Bez vlastního zavinění tak ztratil své schopnosti.

Po vymizení zvláštních schopností se Sheerdurn zcela stáhl na Aram Tachady. V budoucnu udržoval jen občasný kontakt se svou rodinou. V planetáriu Aram Tachady nakonec potkal tehdy desetiletého Kempa Doll'Aryma. Vzal jej pod svá křídla a ukázal mu potenciál, který se v něm skrývá. Hoch ve starci znovu probudil chuť k životu.

Právě Sheerdurnovu upozornění lze vděčit za to, že byla objevena pozůstalost Charonského sboru na planetě Stolp. Stařec se později stal členem Kempem Doll'Arymem obnoveného sboru.

Zdroje

PR 2310, PR 2311, PR 2315

V tomto článku je použit překlad textu z článku »Sheerdurn« na německé Perrypedii (perrypedia.proc.org)
Aktuální data:
28.10.2021
1566 před NGL
2. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459515.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!